MİT Başkanı İbrahim Kalın, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ile görüştü

MİT Başkanı İbrahim Kalın, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ile telefonda görüştü. Görüşmede, ateşkes müzakereleri, Gazzelilerin evlerine dönmeleri, bölgeye insani yardımların ulaştırılması, takas konuları konuşuldu.

GİRİŞ 14.04.2024 21:34 GÜNCELLEME 15.04.2024 11:01
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı İbrahim Kalın, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ile telefonda görüştü.

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre, dünkü görüşmede, Gazze, ateşkes müzakereleri, Gazze bölgesine insani yardımların ulaştırılması, takas konuları ve Gazzelilerin evlerine dönmelerine ilişkin hususlar ele alındı.

KAYNAK: AA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 4
 • İklimdeğişikliği 1 ay önce Şikayet Et
  Israil Bmgk temsilcisi tüm dünya ülkelerine kibirli ve küstahça bir konuşma yaptı.Kendileri aylarca Soykırım ve elçilik saldırısı yapmış üstüne tüm dünyadan aptalca ve zorla alkış ve mükafaat bekliyor.
  Cevapla
 • Hans 1 ay önce Şikayet Et
  Dünyanın 1 numaralı müslüman lideri İsmail Hanniyedir Allah yardımcısı olsun, daima inşallah.
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Yarabbim sen bizleri affet KAHHAR sıfatınla bu Amerika ve İsrail i ve zalimleri kahreyle kahreyle kahreyle yarabbim Çocukların bedduası tutsun inşallah hepsini
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Allah bu zulmü bir an evvel bitirsin. İsrail'i yerin dibine geçirsin
  Cevapla
DİĞER HABERLER
UEFA'dan Türkiye'ye müjde! Avrupa Ligi ve Konferans Ligi...
250 FETÖ dosyasında yeni gelişme... 'Garson'da son şifreleri de çözüldü