Öcalan'ın milletvekili yeğeninden skandal sözler!

Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın yeğeni DEM Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, Rum basınına skandal açıklamalarda bulundu. Ömer Öcalan, Ortadoğu'da sorunun çözümünün teröristbaşı Abdullah Öcalan'dan geçtiğini öne sürdü.

Öcalan'ın milletvekili yeğeninden skandal sözler!
Öcalan'ın milletvekili yeğeninden skandal sözler!
GİRİŞ 16.04.2024 21:02 GÜNCELLEME 16.04.2024 21:04
Bu Habere 311 Yorum Yapılmış

 Türkiye'yi zaman zaman Avrupa'ya şikayet eden Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın yeğeni DEM Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, yine aynı görevi üstlendi. Güney Kıbrıs Rum Yönetimi medyasına konuşan Öcalan skandal açıklamalar yaptı. 

ABD VE AVRUPA ROLLERİNİ OLUMLU OYNASIN

Alpha News'ten Elina Stamatiu'ya röportaj veren Ömer Öcalan, konuşmasının başından sonuna kadar teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın isminin geçtiği her yerde 'sayın' ifadesini kullandı. Öcalan'a İmralı'da 'tecrit' uygulandığını belirterek bu uygulamayı 'şikayet' eden Dem Partili vekil, gazetecinin "Bir politikacı ve Öcalan’ın yakını olarak Batılı güçlere, Avrupa ve ABD’ye, hangi mesajı göndermek istersiniz?" sorusuna ise dikkat çeken bir cevap verdi. Ömer Öcalan cevabında "Bir kere daha sizin aracılığınızla tüm Avrupa ülkelerine ve uluslararası güçlere, rollerini olumlu bir şekilde oynamaları çağrısında bulunmak istiyorum." dedi. 

SKANDAL SÖZLER

Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın fikir ve düşüncelerinin Orta Doğu’da yaşayan halklar için özgürlük umudu olduğunu öne süren Ömer Öcalan, skandal ifadeler kullandı. Ömer Öcalan, Ortadoğu'da sorunun çözümünün teröristbaşı Abdullah Öcalan'dan geçtiğini öne sürdü. Ömer Öcalan "Abdullah Öcalan konusunda Sayın Öcalan’ı siyasi ve ideolojik bir lider olarak gördüğümüz için bu çözümün de tek muhatabıdır. Dolayısıyla bu çözümün adresi İmralı Cezaevidir. Tüm çözüm görüşmeleri onunla yapılmalı." ifadelerini kullandı.

Yalçın Taşbaşı Haber7.com - Özel Haber Editörü
Haber 7 - Yalçın Taşbaşı

Editör Hakkında

Yalçın Taşbaşı 1991 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da, üniversite eğitimini ise Kayseri'de Erciyes Üniversitesi'nde tamamladı. 2014 yılında gazetecilik bölümünden mezun olmasının hemen ardından vatani görevini tamamlayarak iş hayatına giriş yaptı. 2015 yılında yeniakit.com.tr'de internet editörlüğü görevine başladı. Burada 7 yıl süren görevinin ardından 2022 yılında Haber7.com'da özel haber editörü olarak göreve başladı ve çalışmalarına devam ediyor.
YORUMLAR 311
 • Ayarcı 1 ay önce Şikayet Et
  Başka bir ülkede teröristler milletvekili olamaz... Türkiye de fazla demokrasi var... bunların hepsinin idam edilmesi gerekirken MİLLETVEKİLİ BİLE OLUYOR.bir çocuk ekmek çalsa, baklava çalsa veya şişe su çalsa hiç bir zaman hırsızlık sicili silinmez,ama ne yazık ki adam öldüren terörist, HIRSIZ ve hainler sabıka kaydı hemencecik silinip milletvekili bile oluyor... belediye başkanı oluyor
  Cevapla
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  kısa bir süreliğine putini transfer edelim hainlerin hepsini zehirler
  Cevapla
 • Ruhkalp 1 ay önce Şikayet Et
  Bunlara oy veren urfalilara yaziklar olsun .
  Cevapla
 • pkk bitince 1 ay önce Şikayet Et
  ortada bir sorun yok yavru . pkk bitince sorunda bitecek. o kadar ! haa, mecliste bazı hastalıklı görüşler olabilir. merak etmeyin, onlar pkk bittince , sesleri kesilek.
  Cevapla
 • Ercisli 1 ay önce Şikayet Et
  Kendi ülkesinin televizyonuna beyanat vermiş. Rum tohumu taşnak
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ömer Çelik'ten son dakika açıklamaları!
Dünyanın en güçlü hava kuvvetine sahip ülkeler açıklandı! Türkiye kaçıncı sırada?