Gaziantep'te silah kaçakçılığı yapan PKK'lı yakalandı

Gaziantep'te silah kaçakçılığı yaparak terör örgütü PKK'ya finansman sağlayan Suriye uyruklu M.F.H., operasyonla yakalandı.

Gaziantep'te silah kaçakçılığı yapan PKK'lı yakalandı
Gaziantep'te silah kaçakçılığı yapan PKK'lı yakalandı
GİRİŞ 28.04.2024 12:17 GÜNCELLEME 28.04.2024 12:17

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Suriye'de terör örgütü PKK/YPG adına silahlı eylemde bulunan Suriye uyruklu M.F.H.'nin Gaziantep'te silah kaçakçılığı yaptığını ve elde ettiği gelir ile örgüte finansman sağladığını belirledi. Harekete geçen ekipler, şüpheliyi Nizip ilçesinde yakaladı. M.F.H. işlemleri sonrası tutuklandı. 

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bildiri kabul edildi! Rusya'dan Türkiye açıklaması: İlişkileri etkileyecek mi?
Sedef Güler cinayetinde yeni gelişme! Korkunç ifadeler