Hava değişiyor! MGM'den uyarı...İşte bölge bölge sıcaklıklar

Meteoroloji'nin tahminlerine göre, bahar yağmurları bu hafta da aralıklarla devam edecek. Sıcaklık bir kademe daha artıyor. İstanbul güneşli, poyraz biraz serin esiyor, sıcaklık 23 derece.

GİRİŞ 21.05.2024 07:13 GÜNCELLEME 21.05.2024 10:50
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Marmara'da salı hava güneşli, poyraz akşamları biraz üşütüyor. Kocaeli 27, Edirne ve Balıkesir 29 derece. Çarşamba daha sıcak bir gün ancak Kocaeli, Yalova kesiminde kısa süre bahar yağmuru bekleniyor.

İç Anadolu'da güneş görülüyor ancak bazı noktalarda hafif bahar yağmuru oluşabilir. Çarşamba Eskişehir-Konya, perşembe bölge genelinde sağanak geçişleri olacak.  Konya 29, Eskişehir 28, Kayseri 26, Sivas 23 derece.

Ege'de güneşli bir gün. Çarşamba lodosla hava daha sıcak ve hava biraz bulutlanacak, az noktada yağış geçişi de olabilecek. Perşembe günü bölgede sağanak yağış bekleniyor. Manisa ve Denizli 35, Muğla 34, Afyonkarahisar 28, Bodrum 33 derece.

Akdeniz'de Kahramanmaraş ile Mersin ve Adana'nın iç kesimlerinde gün çinde kısa süre yağmur var. Rüzgarlar çoğu yerde kuru esiyor, Adana 30, Hatay ve Isparta 29, Kahramanamraş 31 derece.

Karadeniz'de salı hava az bulutlu, Bolu 26, Zonguldak 19, Samsun 21, Trabzon 18 derece. Perşembe Bolu-Tokat boyunca geniş alanda sağanak etkili olacak.

Doğu Anadolu'da Muş, Van, hakkari boyunca sağanak yağışlar sürüyor. Güneydoğu'da Adıyaman, Gaziantep, Mardin boyunca da kısa süreli bahar yağmurı bekleniyor Erzurum 20, Malatya 28, Diyarbakır 30, Şanlıurfa 33 derece.

BUGÜN HAVA NASIL OLACAK?

 

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR 2
  • Mümin 4 hafta önce Şikayet Et
    Elhamdülillah
    Cevapla
  • meral 4 hafta önce Şikayet Et
    kuraklıktan kılılıyoruz nedeyse handi dünyada yaşyorsunuz. yakıtınız bittiyse kömür göndersinler
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türk Lirası’na geçiş hızlandı! Mevduat artışı rekora koşuyor...
Arda Güler attı, Arap spiker kendinden geçti!