Erdoğan'dan ÜLKE TV'ye gururlandıran ödül!

8'nci Anadolu Medya Ödülleri sahipleriyle buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın teşrifleriyle düzenlenen törende ÜLKE TV Program Müdürü Şermin Dural 'Yılın Farkındalık Programı Ödülü'ne layık görüldü.

GİRİŞ 05.06.2024 20:47 GÜNCELLEME 06.06.2024 11:50
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Anadolu Yayıncılar Federasyonu tarafından düzenlenen '8. Anadolu Medya Ödülleri' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Külliye'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl ödül almaya hak kazanan medya mensuplarına ödüllerini Cumhurbaşkanı Erdoğan takdim etti.

ERDOĞAN'DAN ÜLKE TV VE KANAL7'YE ÖDÜL

ÜLKE TV Program Müdürü Şermin Duran, "Yılın Farkındalık Programı Ödülü"ne layık görüldü. Duran, ödülü Başkan Erdoğan'ın elinden aldı.

Törende birçok medya kurumunun Ankara Temsilcilerine de ödül verdi. Başarıları çalışmaları ve gündem olan haberleriyle ön plana çıkarak ödüle layık görülen isimler arasında yer alan Haber7 yazarı ve Kanal7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet'e de ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan takdim etti.

YILIN DİJİTAL PLATFORM ÖDÜLÜ TABİİ'YE

8. Anadolu Medya Ödülleri'nde yılın dijital platformu seçilen tabii’nin ödülünü, TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Sobacı: "Kısa sürede elde ettiğimiz başarılarla yetinmeyecek, daha büyük başarılara imza atmak için gayretle çalışacağız." dedi.

KAYNAK: HABER7
Emrah Konak Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrah Konak

Editör Hakkında

1992 yılında Erzurum'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum'da, lise öğrenimini Rize'de, lisans öğrenimi ise Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Halihazırda Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi'nde yüksek lisans öğrenimine devam ediyor. Meslek hayatına 2015 yılında başlayıp birçok haber sitesi ve televizyon kanalında farklı pozisyonlarda görev aldı. Şu an meslek hayatına haber7.com'da "Editör" olarak devam ediyor.
YORUMLAR 6
 • Alim 1 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM SEN ÇOK BÜYÜKSÜN. ALLAH dostlarına korku yoktur ve onlar mahzunda olmazlar
  Cevapla
 • ALLAH dostu 1 ay önce Şikayet Et
  Ne mutlu, ALLAH RIZASI İÇİN ÇALIŞANLARA...
  Cevapla
 • Muhsin 1 ay önce Şikayet Et
  ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR ALLAH MUTLAK BÜYÜKTÜR GÜÇ ve KUVVET SAHİBİDİR ALLAH MUTLAK GALİPTİR ALLAH MUTLAK YÜCEDİR ALLAH AZİZDİR HAKİMDİR ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR ALLAH AZİZDİR HAKİMDİR
  Cevapla
 • ALLAH dostu 1 ay önce Şikayet Et
  Haber 7, ALLAH yolunda çalışmaya devam
  Cevapla
 • Haberci 1 ay önce Şikayet Et
  ALLAH yolunda, iman, hidayet ve kurtuluş yolunda çalışmaya devam.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Suikast girişimi sonrası Biden'den ilk açıklama!
Karanlık güç devrede... 'Pensilvanya'daki kurşun Trump'a gözdağı!'