15 Temmuz'da Marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü toplu taşımalar için önemli karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın attığı imza ile vatandaş mutlu olacak. Peki, 15 Temmuz'da Marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak?

15 Temmuz'da Marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak?
15 Temmuz'da Marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak?
GİRİŞ 15.07.2024 09:08 GÜNCELLEME 15.07.2024 09:09

15 Temmuz Pazartesi günü işe gidecek olanlar veya seyahat etmek isteyenler 15 Temmuz'da toplu taşımanın ücretsiz olup olmadığını merak edip arama motorlarında araştırıyor. Resmi Gazete'de yayımlanan karar vatandaşı mutlu edecek. Peki, 15 Temmuz'da Marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak?

15 Temmuz'da Marmaray bedava mı, ücretsiz mi olacak

15 TEMMUZ'DA MARMARAY ÜCRETSİZ Mİ, BEDAVA MI OLACAK?

Her yıl olduğu gibi resmi bayram olan 15 Temmuz'da İstanbul, Ankara ve İzmir ve birçok ilde toplu taşıma ücretsiz olacak. İstanbul'da 15 Temmuz'da Marmaray 1 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılacak.

15 TEMMUZ'DA İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

İBB tarafından yapılan açıklamaya göre 15 Temmuz'da kişileştirilen İstanbulkart sahipleri 24 saat boyunca ücretsiz bir şekilde toplu taşımaları kullanabilecek. Özel deniz toplu ulaşım araçları olan İDO Körfez hariç hemen hemen hepsini vatandaşlar 1 gün boyunca ücretsiz kullanabilecek.

İbrahim Turna Haber7.com - Seo Editörü
Haber 7 - İbrahim Turna

Editör Hakkında

1996 yılında İstanbul'da doğdu. Beykent Üniversitesi Yeni Medya (İngilizce) bölümünden mezun oldu. Kanal 7 Medya Grubu'na bağlı Haber7.com bünyesinde SEO Editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
EURO 2024'te şampiyon olan İspanya'ya dev gelir! En maksimum kazanç
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a 'oyun' diyenleri kıyamete kadar affetmeyeceğiz!