Org. Balanlı ve 6 subay adliyede

'Balyoz Planı'' soruşturması kapsamında aralarında Orgeneral Balanlı'nun bulunduğu bir grup muvazzaf asker, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine geldi.

GİRİŞ 27.05.2011 14:27 GÜNCELLEME 27.05.2011 14:27
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Merkez Komutanlığına ait otomobillerle adliyenin savcı ve hakimlerin kullandığı Çırağan Caddesi'ndeki kapısını kullanarak adliye bahçesine giriş yapan askerler, daha sonra binaya alındı.

KAYNAK: AA / CİHAN
YORUMLAR 3
 • mesut bahtiyar 10 yıl önce Şikayet Et
  nasıl canım sıkılmasın........ bu ülkede her yaptığını hak gören ve yaptıklartına kimsenin karışamayacağına inanan karışan olursa da en oolmadık yaygaralartı kopartan kendini milletin efendiysiymiş gibi gören her şeyi ben bilirim ben bu ülkenin gercek sahibiyim demeye varacak kadar kendini bi şey zanneden bi kesim var. ve şu an maalsef ordumuzda da böle bi kesim mevcut. ne yani general olunca suç işleyemez mi melek mi oluyo özel ilahi güçler mi geliyo. sölesinler bilelim. yok tatbikat erteler yok general nasıl ifadeye çağrılır yada göz altına alınır bi sürü yaygara. yapmışki bi şeyler milletin mahkemesi onlardan hesap soruyor. önceki gibi değil artık yapılan kötü şeyleri askeri mahkemeler temizlemeyecek. milletin mahkemesine hesap verecekler.ister anlarsınız ister de hırsınızdan çatlarsınız artık türkiyede bi kesime ayrıcalık yok herkes kanun önünde eşit. hele bi de yeni anayasa yapılırsa muhteşem olacak.
  Cevapla
 • kasım yurtlu 10 yıl önce Şikayet Et
  HERKES KANUNLAR ÖNÜNDE EŞİT İSE SUÇA BULAŞANLAR AYIKLANMALIDIR.. Bunu kurumsal bir kavga olarak görmek yerine, suçu ve suçluluyu ortaya çıkarma adına kurumlar dayanışma ve yardımlaşma halinde olmalılar. Yoksa suç önlenemez hale gelir.
  Cevapla
 • Muhammet SUİÇMEZ 10 yıl önce Şikayet Et
  ONLARDA VATANDAŞ OLDU. güzel olmuş onlarda vatandaş gibi aynen sorgulanabilir olmuş. güzel bir şey.. normal olan bir şey. abartılacak bir şey değil.. milletimiz büyük millettir. hepimiz askeriz hepimiz er ve erbaşız. bu vatan mensup olamak ayrıcalıktır. mahkemeler herkese eşit olmak zorundadır.. bence durum budur....
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika: Muğla'da 5.3 büyüklüğünde deprem!
Türkiye'ye SİDA müjdesi! Noktayı koydu