Başkan Uzun internet medyasi ile buluştu

Beylikdüzü B.B. Yusuf Uzun ile internet medya mensuplarının bir araya geldiği toplantıda,Türkiye'deki internet gazeteciliği konuşuldu

Başkan Uzun internet medyasi ile buluştu
Başkan Uzun internet medyasi ile buluştu
GİRİŞ 22.11.2012 16:15 GÜNCELLEME 16.06.2017 01:53

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, internet medyasının yöneticileri ile bir araya gelerek, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Beylikdüzü Bayece Restaurant'ta gerçekleşen toplantıya Haber 7, Zaman, Haber Times, Bugün, Cihan, Samanyolu Haber, Koyulhisar, Sarıyer, Yazete, Haberler, Sessiz Haber, On5yirmi5, e Fabrika ve 34 Gündem haber sitelerinin yetkilileri ile Dünya Basın Mensupları Derneği Yöneticileri katıldı.

Basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Başkan Uzun, Beylikdüzü'nde yürütülmekte olan çalışmalar ve önümüzdeki dönem için yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi. İnternet gazeteciliğinin önemine değinen Uzun, davete katılan misafirlere teşekkür etti ve "Belediye olarak biz de kendimizi hedef kitlelere doğru ifade edebilmek için medyanın bütün unsurlarıyla sağlıklı bir iletişim kurma çabasındayız" dedi.

Beylikdüzü'nden Başkan Uzun'a Tam Destek

Bir soruyu cevaplandırırken AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen anketten bahseden Başkan Uzun, "Başkanınızı başarılı buluyor musunuz?" sorusuna cevaben, Beylikdüzü'nde "Başarılı ve çok başarılı" oranının toplamda yüzde 68 olduğunu belirterek, ilçe halkına teşekkür etti. Başkan Uzun, "Yaptığımız çalışmaların Beylikdüzü tarafından onaylandığını ve desteklendiğini görmek bizi çok memnun etti" dedi.

Beylikdüzü için en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirten Başkan Uzun, Metrobüsün Beylikdüzü'ne uzatılması ile ilçedeki ulaşım sorununun büyük oranda çözüldüğüne dikkat çekti ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından ilçeye kazandırılacak olan metro projesiyle Beylikdüzü'nün, bölgenin en büyük cazibe merkezlerinden biri haline geleceğini kaydetti.

Dolu Dolu Geçen 3.5 Yıl

Başkan Uzun, "3,5 yıllık görev süresince 140 km yeni yol çalışması yaptık, 200 bin ton asfalt döktük, 61 adet park yaptık. 9 tane Aile Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gürpınar Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı, Öğretmenevi, Adnan Kahveci Kapalı Pazarı ve Beylikdüzü Kültür Merkezi'ni hizmete açtık. Eğitime kazandırdığımız dersliklerle, okullardaki sınıf mevcudunu 37-38'e düşürdük. Yaptığımız aydınlatma çalışmaları ile Beylikdüzü'nün her yeri ışıl ışıl oldu" dedi.

Beylikdüzü sahillerini yeniden yapılandırdıklarını ve Beylikdüzü'nün İstanbul'un en güzel sahillerinden birine sahip olduğunu ifade eden Başkan Uzun, Beylikdüzü Dev Spor Kompleksi'nin inşaatının da devam ettiğini belirtti. Başkan Uzun, hastane ile ilgili çalışmalarda son aşamaya gelindiğini ve çok yakın bir zamanda hastane temelinin atılacağını kaydetti.

Belediye Başkan Danışmanı Av. Ercan Ay ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Mithat Yolcu, Beylikdüzü Basın Danışmanı'nınn da yer aldığı toplantının kendileri açısından da önem taşıdığını ifade eden internet gazetesi yöneticileri, Başkan Uzun'a teşekkür etti.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Madrid muhtırası sonrası İsveç'ten peş peşe Türkiye açıklaması
Akşener, Madrid anlaşmasını 'beğenmedi': Türkiye taviz verdi