Şarkıcı Ceylan'ın yeni mesleği yok artık dedirtti! İnşaat sektöründe...

Söylediği türkülerle akıllara kazınan ünlü müzisyen Ceylan, yaptığı açıklamalarla şaşkınlık oluşturdu. Yaklaşık 35 yıldır müzikle haşır neşir olan sanatçı, bundan sonra yapacağı mesleği açıkladı. İnşaat sektöründe yer alacağını ifade eden Ceylan'ın yeni mesleği...

Şarkıcı Ceylan'ın yeni mesleği yok artık dedirtti! İnşaat sektöründe...
Şarkıcı Ceylan'ın yeni mesleği yok artık dedirtti! İnşaat sektöründe...
GİRİŞ 28.05.2022 08:54 GÜNCELLEME 28.05.2022 08:54
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Yaklaşık 35 yıldır ekranlarda yer alan şarkıcı Ceylan, yaptığı açıklama ile seyircide büyük bir şaşkınlık oluşturdu. Uzun yıllardır müzikle ilgilenen Ceylan, kendisine yeni bir meslek edindi. İşte detaylar...

26 Mayıs'ta TV8 ekranında izleyici ile buluşan 2. Sayfa programının konuğu olan Ceylan çarpıcı açıklamalar yaptı. Yeni bir meslek edindiğini ifade eden Ceylan, bundan sonra inşaat sektörüne yer alacak. 

Ceylan

CEYLAN'IN YENİ MESLEĞİ... 

Konuk olduğu programda konuşan Ceylan yeni mesleğinin müteahhitlik olduğunu açıkladı. Şarkıcı Emirkan ile birlikte iş yapacağından bahseden şarkıcı, ülkenin farklı yerlerinde inşaat yapacaklarını ifade etti. 

Ceylan'ın yeni mesleği

MEĞER YILLARDIR EV ALIP SATIYORMUŞ

Ceylan, şaşırtan bu açıklamasında başka bilgiler de verdi. Ünlü şarkıcı, aslında uzun yıllardır bir yandan şarkıcılık yapıp, diğer yandan da ev alım satım işleri yaptığını aktardı. 

Şarkıcı Ceylan

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 5
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bana ne o suruyormu Ahmet ne iş yapar diye.
  Cevapla
 • 2023 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye' yi beton yaptılar diye veryansın edenlere bakıyorsun hepsi müteahhit hepsi inşaatçı.
  Cevapla
 • Eski Gurbetci 1 yıl önce Şikayet Et
  Ha bi sen eksiktin...
  Cevapla
 • okuyucu 1 yıl önce Şikayet Et
  daha karlı :)
  Cevapla
 • HMC 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun akıllı kadınmış vesselam.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İyi Parti’yi ittifak dışına iten gerçek: Yerel yönetimlerde başarı derecesi sıfıra yakın!
İsrail ayakta uyutulmuş: Yetkililerden bomba itiraf!