3 kişinin öldüğü kazadan sağ çıkmıştı! Ceyhun Fersoy'un ilk mesajı sevenlerini ağlattı

3 kişinin hayatını kaybettiği kazada sağ kurtulan Ceyhun Fersoy, olayın akabinde ilk kez sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Fersoy, yayınladığı gönderiyle hayranlarını bir hayli üzdü.

3 kişinin öldüğü kazadan sağ çıkmıştı! Ceyhun Fersoy'un ilk mesajı sevenlerini ağlattı
3 kişinin öldüğü kazadan sağ çıkmıştı! Ceyhun Fersoy'un ilk mesajı sevenlerini ağlattı
GİRİŞ 25.11.2022 13:44 GÜNCELLEME 25.11.2022 16:08
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

TRT 1 kanalında yayınlanan Seksenler dizisiyle ününe ün katan Ceyhun Fersoy, bu hafta başında oldukça dramatik bir trafik kazasına karıştı.

Üç tiyatrocu arkadaşını olay yerinde kaybeden Fersoy, Çorum-Amasya otoyolundaki ilk müdahalenin akabinde hastaneye kaldırıldı.

Ünlü aktörün yakınları, minibüste bulunan diğer oyuncu Sergen Deveci'nin ağır yaralandığını; Ceyhun Fersoy'un da yaralarının bulunduğunu söylemişti.

Devam eden günlerde Seksenler dizisiyle popülerleşen Fersoy'un hastaneden taburcu edildiği aktarıldı.

Instagram üzerinden bir paylaşım yapan deneyimli aktör, bu kez güldürmek yerine bir hayli üzdü. İşte, Ceyhun Fersoy'un o paylaşımı!

"Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum…

Sanki filmin içinde bir sahneyi oynamış gibiydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, çünkü 3 değerli arkadaşımız bunu istemezdi… Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Allah düşmanımın başına vermesin…

Şimdi ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha iyi olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum…

Arayan, mesaj atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız. 3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…"

Ramazan Dengiz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Ramazan Dengiz
YORUMLAR 4
 • Kelebek 1 hafta önce Şikayet Et
  “Şimdi ayağa kalkma zamanı. Güçlenip daha iyi olmalıyız” denilmiş. Bu ne anlama geliyor ? Yani dünya bir misafirhanedir. İnsan ise onda az duracak bir misafir yolcudur. Bize hayat nimetini veren Rabbimize karşı vazifelerimizi unutmadan mesleğimizi, işimizi daha iyi yapmaya devam edelim diye anlıyorum.
  Cevapla
 • İsa 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah cc size bir şans daha vermiş. Allaha dönüş yapın tövbe edin. İslama uygun bir hayat yaşayın. Allah cc merhameti boldur.
  Cevapla
 • Matador 1 hafta önce Şikayet Et
  Kader de ,ölenlere rahmet oku ,haline şükret...zor değil bunlar bir Müslüman için!
  Cevapla
 • Yorumcu 1 hafta önce Şikayet Et
  Gidenlerin yapacak bir şeyi yok, ama sizin yapacağınız çok şey var. Allah'ın istediği bir hayatı yaşamak gibi...
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Tramvay kazasında kulübe üzerine yıkıldı: Burnu bile kanamadı
Bursa'daki uçak kazası kameralara yansıdı