Sinan Özen davayı kaybetti! Ödeyeceği tazminat ücreti...

Ünlü şarkıcı Sinan Özen kendisine açılan tazminat davasını kaybetti. Hakimin verdiği karar doğrultusunda Sinan Özen yüklü tazminat ödeyecek.

Sinan Özen davayı kaybetti! Ödeyeceği tazminat ücreti...
Sinan Özen davayı kaybetti! Ödeyeceği tazminat ücreti...
GİRİŞ 05.12.2022 11:53 GÜNCELLEME 05.12.2022 11:53
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Sinan Özen Hatay'da konserine katılmadığı için davalık oldu. Konseri düzenleyen işletme ise bu duruma sessiz kalmadı ve Sinan Özen'e tazminat davası açtı. Dava sonucunda Sinan Özen tazminatı ödeyecek. 

Geçtiğimiz günlerde Sinan Özen Hatay'da konser vermek üzere Antikhan Turizm Eğlence Tesisleri ile anlaştı. İşletme, Sinan Özen'in uçak biletini satın aldı. Ancak Sinan Özen herhangi bir gerekçe sunmaksızın uçak biletini iptal etti. İşletme yeniden ikinci uçak biletini satın aldı ancak ünlü şarkıcı hava şartlarını öne sürdü ve programa katılmadı.

Acun kızları için paraya kıydı! Montunun ve ayakkabının fiyatı ağızları açık bıraktıAcun kızları için paraya kıydı! Montunun ve ayakkabının fiyatı ağızları açık bıraktı

Bunun üzerine işletme sahibi Sinan Özen'e dava açtı. Davada Sinan Özen ve ekibine ödediği paranın iadesini ve maddi tazminat talep etti. Dava bugün sonuçlandı. 

İŞLETMENİN 60 BİN TL ZARARI OLDU

İşletme, Sinan Özen'e 60 Bin Türk Lirası ödedi. Ayrıca uçak biletlerini de satın aldı. İkinci kez de uçak bileti alan işletmenin zararı 60 Bin TL'den fazla oldu. 

53 BİN TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Sinan Özen ile Antikhan Turizm Eğlence Tesisleri işletmesi arasında görülen dava sonuçlandı. Hakim, davada, Sinan Özen'in 53 Bin Türk Liralık tazminatı işletme sahibine ödemesini hükmetti. 

Gülben Ergen'den çok konuşulan nafaka yorumu! 'Ayakta alkışlıyorum'Gülben Ergen'den çok konuşulan nafaka yorumu! "Ayakta alkışlıyorum"

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 14
 • Enes 2 ay önce Şikayet Et
  Adamların bi konseri 200 - 300 bin ödediği de para mı . Ama bizim.halkimiz aptal ki gidip dinliyorlar . Borazan gibi bağırıyorlar şarkı dinlesen ne dinlemesen ne . Aç radyodan dinle .
  Cevapla
 • ado 2 ay önce Şikayet Et
  ne olacak gider bi bedava konser verir öder
  Cevapla
 • gökhan 2 ay önce Şikayet Et
  su adam 60 bin ediyormuymuş ya vay be
  Cevapla
 • güzel 2 ay önce Şikayet Et
  çok iyi olmuş sinan efendi , belki bundan gayri söz verdiğin yeri ortada bırakmazsın, gerçi toplam 113 bin TL lira yapar, sizin haftalık tatil paranız , size koymaz yani .
  Cevapla
 • taksim trio 2 ay önce Şikayet Et
  Cemal ağanın askerleriyiz... sinan abi yanlış yaptın yakışmadı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
10 il için OHAL kararı: Sahada nasıl uygulanacak?
THY, deprem bölgesinden dönüş seferlerinin ücretsiz olduğunu açıkladı