Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu arasında büyük kriz! Sahnede attığı kahkaha tansiyonu tırmandırdı

Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz arasında ipler gerildi. Ödül törenine damga vuran diyalog sosyal medyada geniş ölçüde yer buldu. Uraz Kaygılaroğlu kendisini dinlemeyip gülen Cem Yılmaz'ı affetmedi.

GİRİŞ 07.12.2022 14:19 GÜNCELLEME 07.12.2022 14:19
Bu Habere 59 Yorum Yapılmış

Uraz Kaygılaroğlu bir ödül töreninde Cem Yılmaz'ın elinden ödülünü aldı. Ödülünü aldıktan sonra konuşma yapan Uraz Kaygılaroğlu, kendisini dinlemeyen ve gülen Cem Yılmaz'a sert tepki gösterdi. 

Uraz Kaygılaroğlu, GQ Türkiye'nin Men of the Year Ödülleri kapsamında 'Yılın oyuncusu' ödülünü almak üzere Cem Yılmaz tarafından sahneye davet edildi. Kaygılaroğlu'nu kahkahalar içinde sahneye çağıran Cem Yılmaz, ödülü teslim ettikten sonra da gülmesine devam etti.

Uraz Kaygılaroğlu kimdir ve nerelidir? Uraz Kaygılaroğlu oynadığı diziler...Uraz Kaygılaroğlu kimdir ve nerelidir? Uraz Kaygılaroğlu oynadığı diziler...

URAZ KAYGILAROĞLU'NDAN TEPKİ

Ödülü aldıktan sonra konuşma yapan Uraz Kaygılaroğlu "Çok teşekkür ediyorum. Çok kıymetli bir ödül benim için. Zor birkaç gün geçirdik ailece. Hepimiz için zor oldu. Günlük hayatımda birçok üzüldüğüm, takıldığım, canımı sıkan, korktuğum şeyler çok anlamsızlaştı." ifadelerini kullandı.

Uraz Kaygılaroğlu sözlerine devam ederken Cem Yılmaz da arkadan gülmeye devam etti. Bunun üzerine sinirlenen oyuncu Kaygılaroğlu, sözünü keserek Cem Yılmaz'a döndü ve "Ciddi bir şey anlatıyorum" sözlerini lütfen diyerek birkaç kez tekrar etti. 

Uraz Kaygılaroğlu

ESKİ EŞİ ÖLÜMDEN DÖNMÜŞTÜ

Geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in de içinde yer aldığı tiyatro ekibi feci bir kaza geçirmişti. Kazada birçok ünlü isim yaralanmış birçok isim ise hayatını kaybetmişti. 

Cem Yılmaz

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 59
 • Fatih 2 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin ne hayini bittti nede soytarısı
  Cevapla
 • izleyici 2 ay önce Şikayet Et
  Tiyatro ve şovmenlik yapanlar için eski türkçede ki tabir harika'' Soytarı''. Sanat mı soytarılık ,soytarılık mı sanatla yer değiştirmiş?
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Em yılmaza haddini bildiren biri çıktı Helal olsum uraz
  Cevapla
 • B gz 2 ay önce Şikayet Et
  Sahneden yapılan belden aşağı espirilerle bu kadar çok Gülen ahlaksız olursa böyle soytarılar çıkar
  Cevapla
 • Mahmut 2 ay önce Şikayet Et
  Çok kötü Bozmuş helal olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Depremin yıktığı illerde kaç milyon kişi yaşıyor
Bakanlardan Hatay'da önemli açıklamalar