Acun Ilıcalı kara kara düşünecek! Survivor şampiyonları birbirine girdi, kavgadan Acun da payını aldı

Survivor'da şampiyonluk yaşamış Adem Kılıççı ile Turabi Çamkıran, sosyal medya üzerinden birbirlerine hakaretlerde bulundu. Turabi bir ara Acun'a da laf atarken internet alemi bu kavga ile çalkalandı.

Acun Ilıcalı kara kara düşünecek! Survivor şampiyonları birbirine girdi, kavgadan Acun da payını aldı
Acun Ilıcalı kara kara düşünecek! Survivor şampiyonları birbirine girdi, kavgadan Acun da payını aldı
GİRİŞ 05.12.2022 17:57 GÜNCELLEME 05.12.2022 17:57
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Survivor'da iki kez, ABD menşeili The Challenge'da bir kez şampiyonluk yaşayan Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabı üzerinden Adem Kılıççı'ya hakarette bulundu.

Tıpkı Turabi gibi Survivor'da şampiyonluk yaşamış Adem Kılıççı ise cevap vermekte gecikmedi. Fakat Turabi, Adem'i etiketleyerek tartışmayı iyice alevlendirdi.

Bir ara Acun Ilıcalı'ya da laf atan ünlü isme tepkiler gecikmedi. Bazı sosyal medya kullanıcıları Turabi'ye hak verirken, büyük çoğunluk çıkışının yersiz olduğunu iddia etti.

Kahramanmaraşlı yarışmacı, ilk olarak Acun'u da hesaba katarak şu paylaşımı yaptı:

"Gerçek hayattayız. Acun Ilıcalı'nın 'Turbo dur yoksa diskalifiye olursun' lafı geçersizdir. Herkes hakkını alacak bu saatten sonra. Herkesin gerçek yüzünü dökeceğim. Gemiyle işim olmaz benim. Limanı komple yakarım!"

Turabi daha sonra Adem Kılıççı'yı üstü kapalı bir şekilde şu sözlerle topa tuttu:

"Otobüste kafa attığımda korkan, muhabirler gelince erkeklenen, Acun abinin 'Turabi sen susacaksın yoksa diskalifiye olursun' lafıyla sustuğumda dayılanan korkağın teki. Ama siz onu beni susturdu diye bilin."

Adem Kılıççı ise art arda gelen Turabi paylaşımlarına cevap vermekte gecikmedi. Konuyu alevlendiren Kılıççı şöyle konuştu:

"Yalan... Olay yerindeki şahitlere sorabilirsiniz. Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin dediği gibi bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye.

Densize verecek çok güzel cevabım vardır. Susuyorsam bir bildiğim de vardır. Bu ve bunun gibiler her zaman hayatımda vardı. Anlaşılan olmaya da devam edecek."

Ramazan Dengiz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ramazan Dengiz
YORUMLAR 9
 • ismayil 1 ay önce Şikayet Et
  kız sampiyonluğu hakedip alınca adem salya sümük olup elinden kamyon oyuncağı alınmış cocuk gibiydi .Turabi has adamdır.yalani dolani yoktur.hele hiç bir kız arkadaşını açlığa mahküm etmemiştir.
  Cevapla
 • uzunoğlu 1 ay önce Şikayet Et
  reklam kokan hareketler bunlar bu sezon survivor izleyici sayısı artsın diye amerikan sahte güreşinde uygulanır bu taktik yorumlara bakarsak herkez yemiş.
  Cevapla
 • İsmail 1 ay önce Şikayet Et
  İkisini de izledim.Adem çok karakterli,efendi bi adam.Turabi kartondan kaplan.Ses çıkartarak gürürültü yaparak öne çıkmaya çalışan boş teneke...
  Cevapla
 • Fight MAN 1 ay önce Şikayet Et
  Yapma Tudabi. Gerçekten korkudan nutkun tutuldu. Kameralar karşısında ve topluluk içinde güvendeyken bile bari numaradan racon yapsaydın. Ama korkudan rengin atmıştı. Belli ki bişeyler içip görüntüleri izleyip içtiğini etkisiyle yazıyorsun. Aman diyoruz. Sen bu adamla ringe çıkayım deme... Yazık sana... Avatat Atakan la Adem Bozkurt maçı gibi de olmaz bilesin. Parçalara ayırır, öldürür seni bu adam...
  Cevapla
 • Orhan 1 ay önce Şikayet Et
  Turabi gibi densizini daha gormedim
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan'dan açıklama: İsveç şok olacak! ABD'ye F-16 ve F-35 tepkisi: Bunun bedeli olacak
O masterchef İmam! Camide imamlık, ihtiyaç sahipleri için ise mutfakta aşçılık yapıyor...