Acun Ilıcalı hakkında çok konuşulacak sözler! Survivor Adem Kılıççı sitem etti!

Eski Survivor şampiyonu ve Milli boksör Adem Kılıçcı, geçtiğimiz günlerde bir YouTube kanalına konu oldu. Survivor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Adem Kılıçcı, Acun Ilıcalı hakkında itirafta bulundu. İşte, Adem Kılıçcı'nın yankı uyandıracak o açıklamaları!

Acun Ilıcalı hakkında çok konuşulacak sözler! Survivor Adem Kılıççı sitem etti!
Acun Ilıcalı hakkında çok konuşulacak sözler! Survivor Adem Kılıççı sitem etti!
GİRİŞ 28.03.2024 13:42 GÜNCELLEME 28.03.2024 14:11
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Orta sıklet boks şampiyonluklarının yanı sıra Survivor'daki başarılı performansı ve 2018 yılındaki şampiyonluğuyla hafızalarda yer edinen Adem Kılıçcı, Gökhan Çınar'ın sunduğu 'Katarsis' programına konulk oldu. Soru cevap şeklinde ilerleyen programda Adem Kılıçcı'ya yöneltilen bir soru Acun Ilıcalı hakkında sitem etmesine zemin hazırladı...

ACUN ILICALI'YI SEVİYOR MUSUN?

Gökhan Çınar'ın yönelttiği "Acun Ilıcalı'yı seviyor musun?" sorusuna Survivor Adem Kılıçcı şu cevabı verdi:

"Çok... Seviyorum gerçekten. Ama kırgınım biraz... Şey anlamında kırgınım, hayallerini gerçekleştirmiş bir adam Acun ağabey büyük bir rol model. Zamanında ona insanlar muhabirken 'Sen hiçbir şey yapamazsın' dediklerinde gelip Türkiye'nin medya patronu oldu. Bir nevi dünyanın da medya patronu oldu nerdeyse...

SEN YAPMA BARİ DEDİM!

Ben projemi anlattığımda ona inanmadı ve 'Batacaksın, paranı ziyan edeceksin' dedi. Acun ağabeyin kafa sürekli Survivor'da, ben projeden bahsediyorum o kapatmaya çalışıyor mevzuyu. Dedim ki 'Ben senden bir şey istemiyorum, bir dinle bir projeyi anlatayım sana... Bu benim hayalim diyorum, sen gerçekleştirmiş bir adamsın sen yapma bari dedim' ona.

HİÇ UMURSAMADI!

O anlamda bir kırıldım, gitmeme sebeplerimden biri tanesi de o... En azından bana bir umut verebilirdi. Bir şey yapmasan bile 'Sen yaparsın kardeşim. Yapacaksın inanıyorum, dikkatli ol bak. Bir şey olursa bana haber ver' bunu yapsa yani tamam. Ama hiç umursamadı. Umursamaması benim de bu hayali gerçekleştirmem için daha fazla kamçıladı diyebilirim".

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 6
 • Ademoğlu 3 hafta önce Şikayet Et
  Ramazan ayında survivör yasaklansın.
  Cevapla
 • Hknslh 3 hafta önce Şikayet Et
  ne anlatıyon sen ya :)
  Cevapla
 • Ömer 3 hafta önce Şikayet Et
  Yapıp karşısına çıksaydın ya hemen pes edip ağlama
  Cevapla
 • arkadaş 3 hafta önce Şikayet Et
  acun reytingden ve paradan başka birşey düşünmez, ucunda reyting ve para yoksa su bile vermez
  Cevapla
 • Ay üssü Alfa. 3 hafta önce Şikayet Et
  Aslında vermiş gazı.
  Cevapla
 • Osmanlı Torunu 3 hafta önce Şikayet Et
  aynen yapamazsın dediyse ya iyice kendine inanıp bu işe yapıcaksın yada batacaksın.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Geri sayım başladı! Haberleşmede devrim olacak! Bakanlık duyurdu: İz bırakacağız...
Volkswagen Çin'de kan kaybetmeye devam ediyor