Demet Özdemir Müge Anlı'ya çıktı! Seyirci gözlerine inanamadı…

Geçen sene şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile olan evliliğini bitiren ve günlerce gündemde kalan Demet Özdemir bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıktı. Ünlü oyuncuyu görenler şaştı, kaldı.

Demet Özdemir Müge Anlı'ya çıktı! Seyirci gözlerine inanamadı…
Demet Özdemir Müge Anlı'ya çıktı! Seyirci gözlerine inanamadı…
GİRİŞ 28.05.2024 20:33 GÜNCELLEME 28.05.2024 20:33
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Geçtiğimiz sene şarkıcı Oğuzhan Koç ile evliliğini bitiren Demet Özdemir bugün sabah saatlerinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıktı. Canlı yayına çıkan demet Özdemir'i gören şaştı, kaldı. 

En son Adım Farah dizisinde oynayan Demet Özdemir, Müge Anlı'nın başlattığı İyilik Hareketi'ne destek olmak amacıyla 4 adet akülü sandalye bağışı yaptı. Bağışının ardından da bugün, ilgiyle takip ettiği Müge Anlı'nın canlı yayın konuğu oldu. 

Yalı Çapkını'nda başroldü! Mert Ramazan Demir yeni projeye imza attıYalı Çapkını'nda başroldü! Mert Ramazan Demir yeni projeye imza attı

Canlı yayında konuşan Demet Özdemir "Sizleri çok seviyorum. Böyle büyük bir iyilik hareketinin başlangıcına benim de dahil oluyor olmam gerçekten çok güzel. Umarım kat ve kat artar. Müthiş birisiniz, çok güzel iyilikler yapıyorsunuz. Dileğim, her zaman yanınızda olmak. Neye ihtiyacınız olursa buradayım." şeklinde konuştu. 

Müge Anlı ise, "Sen ve senin gibi sanatçı dostlarımızın da bu iyilik hareketine katılmaları ile sizi sevenlerin de teşvik olduğuna inanıyorum. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız." ifadelerini kullandı. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 3
 • Bekir 4 hafta önce Şikayet Et
  Çok güzel bir kadın. Severek takip ediyoruz. Oguzhanla belki yeniden evlenirler. Yakışıyorlar bence. İyilik melegi
  Cevapla
 • Aksaray 68 4 hafta önce Şikayet Et
  Bosanmisti ne demek basliga bak bide 4 nedir
  Cevapla
 • musa 1 ay önce Şikayet Et
  bunların birine kaç koca diğerlerine kaç kadın dürüst olun toplumu bozmayın yada başka ülke seçin kendinize
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Memur ve emekli maaşında sona gelindi! Enflasyon tahminlerine göre konuşulan zam oranları
Çanakkale’de ‘Pardon’ vakası! 49 yıl ceza verildi, 1,5 yıl sonra çıktılar