Ünlü oyuncu isyan etti! Doğuma günler kala...

Ünlü oyuncu Müge Boz ikinci kez anne olmaya hazırlanırken bazı yorumlara tepki gösterdi. Bebeğini kucağına almak için gün saymaya başlayan Boz, sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşım yaptı.

Ünlü oyuncu isyan etti! Doğuma günler kala...
Ünlü oyuncu isyan etti! Doğuma günler kala...
GİRİŞ 27.05.2024 16:07 GÜNCELLEME 27.05.2024 16:12
Bu Habere 36 Yorum Yapılmış

Caner Erdeniz ile 2019 yılında Barcelona'da dünyaevine giren Müge Boz, aynı yıl kızı Vina'yı kucağına almıştı. Şimdilerde ikinci kez anneliğe hazırlanan Boz, doğum için gün sayıyor. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden hamilelik ile ilgili bazı söylemlere sitem etti. İşte, Müge Boz'un o paylaşımı!

Ünlü isim kazaya karıştı! Karşıdan karşıya geçerken...Ünlü isim kazaya karıştı! Karşıdan karşıya geçerken...

Keloğlan'ın Fatma'sından kötü haber! Usta sanatçı entübe edildi...Keloğlan'ın Fatma'sından kötü haber! Usta sanatçı entübe edildi...

ALLAH KURTARSIN!

Bebeğini kucağına almak için sayılı günler kalan Müge Boz, kendisine gelen yorumlara sinirlendi ve şu ifadelere yer verdi:

"Doğum zamanı yaklaştıkça etraftan sıkça duyduğum bir laf var; Allah kurtarsın... Hamilelik neden bazılarının gözünde kurtulması gereken bir şey? Doğum yapacak bir anneye hapishanedekilere de söylenen cümlenin aynısının söylenmesinin onu daha da panikleteceğini kimse düşünmüyor mu? Neden hamilelik ve annelikle ilgili bu olumsuz söylemler dilimize yerleşmiş? Bu düşüncelerle son haftama giriş yapıyorum.

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 36
 • İsmail 3 hafta önce Şikayet Et
  Sayın BOZ artık İnanç konusunda o hale geldik ki her şeyi Allah' a havale eder olduk... Tabidir ki Annelik ve HAMİLELİĞİ gibi çok güzel bir olgu için bu nu dilemek ve dua etmek kabul edilir bir şey değildir..... Rabbim evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin, sağlıklı ve uzun soluklu güzel bir yaşamı olsun....
  Cevapla
 • misafir 3 hafta önce Şikayet Et
  Şimdiki nesil sezeryanla doğum yaptığı için tuhaf geliyor bu sözler
  Cevapla
 • HHH 3 hafta önce Şikayet Et
  Çocuğuna Vina ismini koyan cahil birine laf anlatamazsın.
  Cevapla
 • İyi ki Varsın EREN 3 hafta önce Şikayet Et
  CEHALET çok kötü şey ...
  Cevapla
 • Eyya 3 hafta önce Şikayet Et
  o Allah kurtarsın değil Allah bir nefeste kurtarsındır bu da doğumun kolay olsun manasındadır cahil olmak böyle bişey işte. doğum son derece zor ve risklidir lohusanın 40 gün mezarı açık durur denir hatta bundan dolayı o bir duadır kötü bişey değildir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Putin ile Kuzey Kore lideri Kim, Pyongyang'da görüştü
Bakan Yerlikaya açıkladı! Bayram tatilinde acı bilanço arttı