Güldür Güldür'ün İbo'su 10 yıllık serüvenin noktalanamasını böyle anlattı: Anlaşmalı sonlandı!

Show TV ekranında ekran yolculuğunu sürdüren Güldür Güldür Show'da 11 yıldan beri İbrahim karakterini canlandıran Rüştü Onur Atilla mesleği icabı bilgilendirme yapması gerektiğini ekleyerek aldığı yeni kararı sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Güldür Güldür'ün İbo'su 10 yıllık serüvenin noktalanamasını böyle anlattı: Anlaşmalı sonlandı!
Güldür Güldür'ün İbo'su 10 yıllık serüvenin noktalanamasını böyle anlattı: Anlaşmalı sonlandı!
GİRİŞ 02.07.2024 11:06 GÜNCELLEME 02.07.2024 17:10
Bu Habere 20 Yorum Yapılmış

17 yıldan beri oyunculuk kariyerine devam eden ve 11 yıldan beri de Güldür Güldür Show'daki performansı ile akıllara kazınan Rüştü Onur Atilla sevenlerini üzecek bir haberle gündeme geldi. 

Rüştü Onur Atilla 2014'te nikah masasına oturduğu 2 çocuğunun annesi Sinem Ayyıldız ile yollarını ayırdığını açıkladı. 10 yıllık serüvenin sonlandığını sosyal medya hesabı üzerinden şu sözlerle duyurdu:

2014'te hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma usulü ile sonlanmıştır. Mesleğim sebebiyle kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu paylaşımı yapıyorum.

Güldür Güldür Show İbrahim

Son yıllarda verdiği kilolarla da akla gelen Güldür Güldür Show'un İbrahim'i, açıklamasına şu sözleri ile ilave etti: Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgi ile büyümeleri tek dileğim.

Kendim, Sinem ve çocuklarımızın bundan sonraki yaşamlarımızı huzurla, keyifle yaşayabilmemiz adına göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

 Rüştü Onur Atilla ve eşi

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 20
 • Eylul 3 hafta önce Şikayet Et
  Nez le berabermiş 2 cocuguna yazik
  Cevapla
 • Erdem Ceyhan 3 hafta önce Şikayet Et
  İbrahim tatlı ses zannediyorum hala olanlardan ders almamış gibi. Şarkıcılar başka SANATÇI olmak bambaşka. Bülent Ersoy da hakeza şarkıcı torunu yaşındakilerle bir furyası başlattı. Allah ıslah etsin.Sanatçı kimliğini de bunlardan korusun amin.
  Cevapla
 • Misafir 3 hafta önce Şikayet Et
  Meslekle ne alakası var ya..
  Cevapla
 • Kerim berat Güner 3 hafta önce Şikayet Et
  Şöhret ol,servet yap,kilo ver .... bir çiçekle ömür bitmez deyip, sana 2 çoçuk veren yoldaşını bırak ☺️
  Cevapla
 • İdo 1 ay önce Şikayet Et
  Adam düzgünce mesleği gereği açıklama yapıyor lakin son dönemde ne yazıkki evliliklerin 3/2 sona eriyor kimsede tahammül kalmadı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Böylesi görülmedi! Arjantin'in golü 2 saat sonra iptal edildi
Çalışandan patrona 35 milyon liralık vurgun kamerada... Bakın nerede yakalandı