Özal'ın partisi hangi ismi destekleyecek?

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

Özal'ın partisi hangi ismi destekleyecek?
Özal'ın partisi hangi ismi destekleyecek?
GİRİŞ 24.07.2014 13:13 GÜNCELLEME 24.07.2014 13:16
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partisinin destek vereceği adayı açıklamak için partisinin yöneticileriyle Barcelo Ankara Altınel Otel'de basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda, cumhurbaşkanı adaylarını, adaylıklarını açıkladıkları ilk günden itibaren önyargısız ve kişisel tercihlerini ön plana çıkartmadan dikkatle takip ettiklerini belirten Çelebi, destek verecekleri aday konusunda parti içi ve dışında istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Yaptıkları değerlendirmelerin ardından Selahattin Demirtaş'ın farklı söylemlerine rağmen ancak belirli bir kesimi temsil edebileceği ve tüm ülkeyi kucaklamayacağını düşündüklerini dile getiren Çelebi, diğer bir aday Ekmeleddin İhsanoğlu hakkında ise "Öncelikle aday olduğu koşullar düşünüldüğünde samimiyetsiz ve Türkiye'nin gerçeklerinden uzak olduğu açıktır. Ne yazık ki bu adaylık kamuoyunda tartışılmadan ve kabul görmeden bir oldu bittiye getirilmiştir" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 1
  • orhan 3755 6 yıl önce Şikayet Et
    hayret. bu parti kapısına kilit vurmamış .son seçimde kaç tane oy almış.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Görüntüleri izleyenler şaşkına döndü! Türkiye'nin gölgesi yetti: Engellemeliyiz...
Macron ve Paşinyan'dan Türkiye'ye ağır suçlama! Bir açıklama da Rusya'dan: Desteklemiyoruz