Erdoğan'dan şehit ailerine başsağlı telgrafı

Erdoğan, Van, Mardin ve Hakkari'de şehit düşen askerler ile Diyarbakır'da şehit olan polis memurunun ailelerine başsağlığı telgrafı gönderdi

Erdoğan'dan şehit ailerine başsağlı telgrafı
Erdoğan'dan şehit ailerine başsağlı telgrafı
GİRİŞ 20.05.2016 20:33 GÜNCELLEME 20.05.2016 22:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari, Mardin ve Van'da şehit düşen askerler Özgür Kara, Özer Salik, Anıl Gül, Recep Alpmala, Bestami Güler, Veli Demiryürek, Gökhan Dündar ile Diyarbakır’da şehit olan polis memuru Mücahit Erbaş'ın ailelerine birer telgraf göndererek başsağlığı dileklerini iletti.

Astsubay Kıdemli Çavuş Anıl Gül, Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonlar sırasında, uzman çavuşlardan Kara, Van'ın Gürpınar ilçesinde PKK'ya yönelik operasyonlar esnasında, Salik ise aynı bölgede zırhlı aracın devrilmesi sonucu şehit oldu.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu uzman çavuşlar Demiryürek ve Dündar ile uzman erler Alpmala ve Güler şehit düştü.

Polis memuru Mücahit Erbaş ise Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde PKK'lı teröristlerce 10 Mayıs'ta düzenlenen bombalı saldırıda yaralanmasının ardından sevk edildiği Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) şehit oldu.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Uzmanlar açıkladı! Türkiye'nin Filistin'de neler yaptığı ne zaman ortaya çıkacak?
Milli muharip uçak KAAN, ANKA-3 ve İHA’lar birlikte uçacak