Ümit Özdağ’a seçim bölgesinde şok

MHP Genel Başkan Adayı ve Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ’a seçim bölgesi Gaziantep’ten destek gelmedi.

Ümit Özdağ’a seçim bölgesinde şok
Ümit Özdağ’a seçim bölgesinde şok
GİRİŞ 16.06.2016 14:17 GÜNCELLEME 16.06.2016 14:17
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

MHP Gaziantep il binasında gerçekleşen basın açıklamasında MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Genel Merkezin belirlediği 10 Temmuzdaki kurultaya katılacaklarını söyleyerek, “Masrafları tamamen helal olan, bayramdan sonraki ilk pazar 10 Temmuzda liderimiz Devlet Bahçeli’nin ve teşkilatlarımızın davetine uyarak, tam kadro Ankara Arena stadında olacağız. Bu bayrağı düşürmeyeceğiz, oyunu bozacağız” dedi.

“MUHALİFLER LÜKS OTEL TUTUP UÇAK BİLETİ ALIYOR”

Muhaliflerin kaynağı belirsiz para harcayıp tek kişilik oteller tuttuğunu iddia eden Taşdoğan, “Ülkücü Milliyetçi Hareket’in kıymetli üst kurul delegelerine her gün mesajlar çekilmekte ve çağrıda bulunulmaktadır. Bu çağrılarda oteller tutulduğu, tek kişilik odalar ayarlandığı, konaklamaların lüks otellerde yapılacağı, araçlar hazırlandığı, uçak biletleri ayarlandığı bilgileri de tarafımıza gelmektedir. Otellere mahkum ettiğiniz partimizin her biri, Türk Milletinin aşılmaz kalesini temsil eden Ülkücü kadroları, bu programlara davet ederken bu organizasyonun finansmanın, daha açık ifadeyle parasının kaynağı nedir? Bu kaynaklar nereden akmaktadır? Çeşitli örtülü ödeneklerden mi sağlanmaktadır? Paralel veya Parabol kaynaklarınız nedir? ” ifadelerini kullandı.

"ÜMİT ÖZDAĞ MHP MİLLETVEKİLİ DEĞİLDİR"

Taşdoğan, Ümit Özdağ’ın MHP’nin değil, Gaziantep’in milletvekili olduğunu söyleyerek, "Ümit Özdağ Gaziantep Milletvekilidir, MHP’nin değildir, dolayısıyla Ümit Özdağ Gaziantep’in 12 milletvekillinden biridir. Bu vekiller Gaziantep’e ne hizmet veriyorsa o da o hizmeti verir" ifadelerine yer verdi.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • veli 4 yıl önce Şikayet Et
  yiyin biri birinizi kendini yöntemeyen parti ülkeyi yönetmeye nasıl talip oluyor
  Cevapla
 • Abuzer 4 yıl önce Şikayet Et
  parti mahkemelerden kurtarılsında isterse otelde olsun.1 kasım seçimlerinde PKK dan daha az oy alma şerefini taşıyanların hangi kutlu davadan bahsettiklerini anlamıyorum.
  Cevapla
 • arda 4 yıl önce Şikayet Et
  Harika bir söz.
  Cevapla
 • Kriminal 4 yıl önce Şikayet Et
  Paralel HDP ye oy vermeye yüklenince ee mecbur...Siz geçeceksiniz değilmi???
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Koronavirüs çıktı, AB Liderler Zirvesi ertelendi
AK Parti MKYK sonrası önemli açıklamalar