Ayyıldız Tim, Coca Cola'yı hackledi

İsrail'in Gazze'li çocukları öldürmesini protesto eden Ayyıldız Tim, Coca Cola'nın domain adreslerini hackledi.

Ayyıldız Tim, Coca Cola'yı hackledi
Ayyıldız Tim, Coca Cola'yı hackledi
GİRİŞ 21.07.2014 04:25 GÜNCELLEME 21.07.2014 04:25
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Günlerdir sosyal medyada İsrail'in Gazze'de yaptığı katliam dolayısıyla Coca Cola için boykot çağrısı yapılırken, Ayyıldız Tim'den flaş bir hamle geldi. 

Ayyıldız Tim grubu, coca-cola.com ve coca-cola.com.tr'yi hackledi. 

Grubun Facebook sayfasından yapılan açıklamada bu iki adres hakkında ''Gazze için ölen çocuklar için Coca-Cola erişime kapatılmıştır!'' bilgisi paylaşıldı. 

Haberin yazıldığı saatlerde, Coca Cola'nın söz konusu iki domain adresine de erişim sağlanamıyor. 

ETİKETLER
kola Ayyıldız Tim
YAZDIR
YORUMLAR 6
 • vehbisercan 7 yıl önce Şikayet Et
  Hâlâ içenler.... Hâlâ içenler, hele hele muhazafakar görünümlü olup içenlere dokunmayın, onlar umutsuz vaka, zeka problemi olması muhtemel.
  Cevapla
 • mevhibe inal 7 yıl önce Şikayet Et
  Canlılar.... Doğal besinlerle beslenmek üzere yaratıldı. Asit, gmo mısır früktoz, sentetik kimyasallar insanı beslemez. Metabolizmayı bozar, hastalıklara davetiye çıkartır.
  Cevapla
 • huseyin çetin 7 yıl önce Şikayet Et
  YAHUDİ MALLARI KULLANMAYIN İSRAİL VE DİGER DESTEKÇİLERİNİ BOYKOT EDİN. Bir ülkeyi bitirmek istiyorsanız ekonomisini çökertmelisiniz. Ekonominin çökertilebilmesi için alışverişi kesmelisiniz İsrail mavi marmara sonrası Türk ürünlerini boykot etmişlerdi hatırlarsınız Sıra sizde Türkiye her alınan ürün Filistinli Müslümanların başına bomba olarak geri dönüyor. Colgate diş macunu gelirin yarısını bağışlıyor coca cola bazı aylar gelirin tamamını bağışlıyor. Biraz daha dikkat
  Cevapla
 • Mehmet Çetin 7 yıl önce Şikayet Et
  Hala içenlere yuh diyorum!!!!. Bunca zulümden sonra hala coca cola ve ürünlerini içenlere yazıklar olsun!!! Bu işin ahlaki ve vicdani boyutunda o ölen çocukaların hakları var.Ahirette karşınıza kanlı kıyafetleri ile çıktıklarında ne diyeceksiniz."Sıcaktı canımız cola içmek istedi kusura bakmayın mı" Ben kendi adıma cola ve ürünlerini içenlere hakkımı helal etmiyorum bilesiniz.
  Cevapla
 • emo ergo 7 yıl önce Şikayet Et
  EyvAllah. Boycott israel
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Birçok özelliği ile Türkiye’de tek!
Busenaz'dan yangınları çıkaranlara tarihi ayar!