Büyük indirim! İstanbul'dan yerinizi kaçırmayın

Türkiye’nin ilk ve tek şehir alan adı uzantısı .İst ve .İstanbul’un özel (Premium) alan adları satışa çıkıyor.

Büyük indirim! İstanbul'dan yerinizi kaçırmayın
Büyük indirim! İstanbul'dan yerinizi kaçırmayın
GİRİŞ 19.10.2017 13:38 GÜNCELLEME 19.10.2017 16:04

Premium alan adları müzayede ve direkt satış yöntemiyle satışa sunuluyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden MEDYA AŞ. tarafından yönetilen ist ve .istanbul alan adları kullanıcıların hizmetine sunuldu. Türkiye’nin ilk ve tek şehir alan adı uzantısı olma özelliği taşıyan .İst ve .İstanbul başta İstanbullular olmak üzere dünya çapında kişi ve kurumların çevrimiçi kimliklerini İstanbul markası ile buluşturuyor.

Artık herkes İstanbullu oluyor

.ist ve. istanbul alan adları, İstanbul şehrine özel binlerce farklı alternatif sunmasından dolayı jenerik ve farklı bir çok isim varyasyonuyla büyük fırsatlar sunuyor. İstanbullular, İstanbul’dan vazgeçemeyenler, İstanbul ile özdeşleşen marka ve mekanlar için yeni bir alternatif sunan  .istanbul ve .ist alan adları, İstanbul’un binlerce yıllık kadim kültürünü İstanbul alan adı uzantısıyla internet ortamında da sürdürmenize imkan sağlıyor

İsteyen herkes başvurabiliyor

.İst ve .İstanbul alan adlarına kişi, kurum ve markalarını İstanbul’un marka gücüyle güçlendirmek isteyen herkesin başvuru yapması mümkün. ‘İlk gelen alır’ kuralının geçerli olduğu süreçte, başvuru yapılan alan adının müsait olması durumunda  .İst ve .İstanbul alan adları kişi ve kurumlara tahsis edilebiliyor.

Büyük indirim başladı

. İst  ve . İstanbul alan adlarına herkesin sahip olabilmesi için büyük bir indirim kampanyası başlatıldı. Kampanya ile 29 dolar olan .istanbul ve 24 dolar olan .ist alan adları 9.90 dolara satışa çıktı. Yetkili şirketler aracılığı ile yürütülecek olan kampanya 28 Şubat 2018’e kadar devam edecek. Daha önce .ist ve .istanbul alan adlarını alanlar da, kampanya boyunca indirimli fiyattan yenileme ve transfer yapabilecek.

Premium Alan Adları Satışa Çıkıyor

Şu ana kadar 30 bine yaklaşan .ist ve .istanbul alan adı kullanımına ek olarak İstanbul’un  özel (Premium) alan adları da satışa sunulacak.  En çok bilinen ve en çok aranan kelimelerden oluşan özel (Premium) alan adları, müzayede ve direkt satış yöntemiyle satılacak. Premium alan adlarının satışı ile birlikte yeni ticaret alanları oluşacak, İstanbul’un en değerli dijital arazileri sahiplerini bulacak. ist ve .istanbul alan adlarının Premium Lansmanı 1 Kasım 2017 tarihinde Emek Sineması’nda. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İşte Hacıosmanoğlu'nun ilk yapacağı icraat! Tartışılan kural değişiyor
İzmir, Manisa, Balıkesir ve Kütahya’da orman yangınları kontrol altına alındı!