YouTube'da internetsiz video dönemi!

Kullanıcıların YouTube’dan video indirip daha sonra internete bağlı değilken bile izlemesine ve yakındakilerle paylaşmasına izin veren YouTube Go, Türkiye ile birlikte 130’u aşkın ülkede kullanıma sunuluyor

YouTube'da internetsiz video dönemi!
YouTube'da internetsiz video dönemi!
GİRİŞ 02.02.2018 09:45 GÜNCELLEME 02.02.2018 09:45

Geçtiğimiz yıl, için YouTube'un baştan sona yenilenmniş uygulaması YouTube Go Hindistan'da kullanıma sunulmuştu. Uygulama bugün aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 130'dan fazla ülke için kullanıma sunuldu.

YouTube Go, bağlantı durumu ne olursa olsun YouTube'A daha fazla erişimin yanı sıra veri kullanımı üzerinde de daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. YouTube Go’da öne çıkan özelliklerse şöyle:

Sizin için önemli videolar: Bölgenizde trend ve popüler olan videolar YouTube Go ana ekranında yer alır, böylelikle sizin çevrenizin ilgisini çekecek videoları keşfetme imkanı bulursunuz. Tüm deneyimi ana dilinizde ve ilgilinizi çeken videolarla yaşarsınız.

Deneyiminizi kontrol edin:  YouTube Go’da bir video ile ilgili küçük resme tıklayarak ön izleme yapabilir, böylelikle ne hakkında olduğu konusunda daha fazla fikir edinip izleyip izlememe kararını önceden verebilirsiniz. Daha sonra ileride izlemek için cihazınıza indirebilir veya hemen izleyebilirsiniz. Ayrıca söz konusu videoyu izlerken ne kadar veri kullanacağınızı da seçmeniz mümkün.

Yakındakilerle video paylaşımı:  YouTube Go kullanırken videolarınızı yakınınızda bulunan aile üyeleri ve arkadaşlarınızla hiç veri kullanmadan paylaşabilirsiniz. 

Yüksek kalitede izleme:  Kullanıcı geri bildirimlerinden yola çıkılarak yapılan değişikliklerle artık videoları indirmek, izlemek veya paylaşmak istediğinizde temel ve standart çözünürlüklerin yanı sıra Yüksek Kalite’yi de (HQ) tercih edebilirsiniz.

Sevdiğiniz güncel içeriği keşfedin:  Kullanıcıların daha da güncel video önerileri talebi doğrultusunda yaptığımız yeniliklerle, artık ana ekranda daha kişiselleştirilmiş içeriklere ulaşabileceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz kanallara yeni videolar yüklendiğinde bildirimler alacaksınız.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kassam'dan İsrail askerlerine pusu: Çok sayıda ölü ve yaralı var
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyon ve faiz açıklaması: 'Olumlu bir konuma taşıyacağız'