Sony yine hack'lendi!

PSN, Sony Music Entertainment derken bu sefer de Sony'nin başı Ericsson's ile derde girdi. Sony Ericsson'un çok iş yapan ünlü sitesi de hacklenen Sony hizmetlerinin arasına katıldı.

Sony yine hack'lendi!
Sony yine hack'lendi!
GİRİŞ 25.05.2011 17:35 GÜNCELLEME 25.05.2011 17:35

Sony'nin, PlayStation 3'ün kırılması ile başlayan kötü talihli hikayesi devam ediyor. Hacker'lar ile azılı bir savaşa giren Sony, ilk önce PlayStation Network'ün (PSN) ile şok olmuş, ardından da Sony Music Entertainment'in Yunanistan sitesinin de hacklenip, kullanıcıların bilgilerini çalınması ile iyice şaşkına dönmüştü. Milyon dolarlar kaybeden Sony'nin kötü giden şansı, aynı şekilde devam ediyor desek yanılmış olmayız sanırım.

Bu Sefer Ne Oldu?

Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net'in haberine göre  Sony Ericcson's Kanada'nın Online satış sitesi de hack'lenen Sony hizmetleri arasında yerini aldı. 2.000 kişinin bilgileri çalınırken, Sony kredi kartı bilgileri gibi mühim dataların ise güvende olduğunu ve endişeye mahal olmadığını ekledi. Ancak her şeye rağmen mağdur durumdaki kullTanıcılar diken üstünde oturmaya devam ediyorlar. Ne diyelim, bu son olsun.

(ShiftDelete.Net)

Sony'nin bu kötü kaderi sizce ne kadar devam eder

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Mehmetçik'ten büyük kahramanlık: Drone ile atılan bombayı fark edince bunu yaptı
Bilal Erdoğan: İlim Yayma Ödülleri Türkiye'nin Nobel'i