Bu suyu içen gençleşiyor!

Bu mucize suyu mutlaka günlük hayatınıza ekleyin.

Bu suyu içen gençleşiyor!
Bu suyu içen gençleşiyor!
GİRİŞ 13.05.2016 13:51 GÜNCELLEME 13.05.2016 13:54

Diş eti çekilmesi ve idrar yolları enfeksiyonuna neden olan, vücudunuzda biriken bakterilerin de dışarı atılmasını sağlar. Hindistan cevizi suyu, soğuk algınlığı, tifüs ve diğer bulaşıcı hastalıklara neden olan virüsler de savaşır. Soğuk havalarda bile sağlığınızı korumak isterseniz bu mucize suyu mutlaka günlük hayatınıza ekleyin.

Daha enerjik hissetmenizi sağlar

Hindistan cevizi suyu, tiroit bezi hormonlarını güçlendirir ve hücresel seviyede daha enerjik olmanızı sağlar. Bir hafta boyunca düzenli tüketimden sonra içinizde daha önce hissetmediğiniz bir enerjinin ortaya çıkacağını göreceksiniz.

İçinizi rahatlatır

Gerçekten içinizden bahsediyorum. Hindistan cevizi suyu vücudunuzu toksinlerden arındırır ve böbrek taşlarından kurtulmanıza yardımcı olur. Doğal bir idrar söktürücü olduğundan böbrek hastalığından şikayetçiyseniz gerçekten çok faydasını göreceksiniz. İdrar yollarını, idrar kanallarını temizler. Bir haftanın sonunda kendinizi daha rahatlamış, sağlıklı ve enerjik hissedeceksiniz.

Sindirim sisteminizi iyileştirir

Hindistan cevizi suyu sindirim sisteminiz için mükemmeldir ve günlük olarak ihtiyacınız olan lifi sağlar. Genel yiyecekleri tüketerek vücudunuzun günlük lif ihtiyacınızı karşılamanız pek mümkün değildir. Bir hafta boyunca düzenli olarak Hindistan cevizi suyu tükettiğiniz zaman tuvalet alışkanlığınızda değişikliğe inanamayacaksınız. Mide asidi düzenli olarak atıldığı zaman vücudunuzu rahatlatmış olursunuz ve kaybettiğiniz enerjiniz geri gelir.

Kilo Vermenize Yardımcı Olur

Bir hafta boyunca düzenli olarak Hindistan cevizi suyu tükettiğinizde, haftanın sonunda bir kaç kilo kaybettiğinizi göreceksiniz. Aslında bu Hindistan cevizi suyu içmenin doğrudan bir faydası değil, fakat suyun yağ oranı düşük olduğundan istediğiniz miktarda içebilirsiniz, bu da açlığınızı kontrol etmenizi sağlar. Hindistan cevizi suyu iştahınızı dizginler ve daha az yemenizi sağlar. Ayrıca vereceği enerji sayesinde daha çok hareket etmeye başlarsınız.

Baş ağrılarından kurtulmanızı sağlar

Baş ağrısının ne kadar illet bir şey olduğunu herkes biliyor sanırım. Hindistan cevizi, size ihtiyacınız olan suyu sağlar ve bu sayede baş ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Ayrıca hipertansiyon ve susuzluktan yana olan şikayetleriniz de azalır.

Susuzluktan kaynaklı baş ağrılarının sebebi vücudunuzun temel sıvılarını kaybetmesinden kaynaklanır. Fiziksel aktiviteler ya da fazla alkol tüketimi sonucunda fazlasıyla su kaybedersiniz. Elektrolit dengeleyici özelliği olan bu doğal iksir baş ağrılarınıza ilaç gibi gelecek. Hindistan cevizi suyu, kaybettiğiniz sıvıları size geri verecek.

Daha parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur

İhtiyacınız olan suyu size geri verdiği için günde bir bardak Hindistan cevizi suyu size daha parlak bir cilde kavuşturur. Vücudunuzun tamamını kaplayan deriniz, susuzluktan en çok etkilenen yerdir. Düzenli olarak tüketeceğiniz Hindistan cevizi suyu size çok yardımcı olacaktır.

Hindistan cevizi suyunu soda ile karıştırdığınız zaman kaybettiğiniz tüm suyu ve mineralleri geri kazanacaksınız. Olumlu etkilerini hemen göreceksiniz, ama cildinizin parlaması için kendinize biraz zaman vermelisiniz.

Daha parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur

İhtiyacınız olan suyu size geri verdiği için günde bir bardak Hindistan cevizi suyu size daha parlak bir cilde kavuşturur. Vücudunuzun tamamını kaplayan deriniz susuzluktan en çok etkilenen yerdir. Düzenli olarak tüketeceğiniz Hindistan cevizi suyu size çok yardımcı olacaktır.

Hindistan cevizi suyunu soda ile karıştırdığınız zaman kaybettiğiniz tüm suyu ve mineralleri geri kazanacaksınız. Olumlu etkilerini hemen göreceksiniz, ama cildinizin parlaması için kendinize biraz zaman vermelisiniz.

Daha genç hissetmenize yardımcı olur

Gözlerinizi güçlendirmek için havuç yemekten bıktıysanız, Hindistan cevizi suyu güzel bir alternatif olacaktır. Hindistan cevizi suyu, glokom ve katarakt gibi göz problemlerinin iyileşmesine yardımcı olur. Enerjinizi artıran bu su aynı zamanda kalp krizi ve felç riskini de azaltır, hücresel seviyede yaşlanmayı geciktirir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İstanbul 26 ve 27 Mayıs'ta karanlığa gömülecek! İlçe ilçe saat verildi! Vatandaşlara uyarı
Ajda Pekkan’dan köpeklerle ilgili düzenlemeye ilginç tepki: ‘Bizi de uyutsunlar o zaman’