Bakan Soylu'dan tam destek!

Burak filmin 3. Projesi olan Yapımcılığını Burak Memişoğlu'nun üstlendiği Kızım ve Ben Sinema filmine Bakan Süleyman Soylu'dan destek geldi.

Bakan Soylu'dan tam destek!
Bakan Soylu'dan tam destek!
GİRİŞ 21.10.2017 10:44 GÜNCELLEME 21.10.2017 12:18

Burak filmin 3. Projesi olan Yapımcılığını Burak Memişoğlu'nun üstlendiği Kızım ve Ben Sinema filmine özel harekat ve polisiye Sahneleriyle Vizyona Damga vuracak Filme Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek hem yüzleri hem araçlar helikopter ve mühimmatları ile özel harekat polislerinin katıldığı filme İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da destek verdi.

SALİH MEMİŞOĞLU'NDAN TEŞEKKÜR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret eden Ünlü Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu, "Kültür ve sanatın temel taşlarından olan sinemaya verdiği değerli destek ile sektörün emektarlarına eşsiz katkılar sunan çok kıymetli T. C. İç İşleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'ya sonsuz teşekkürlerimizi ilettim" dedi.

Ünlü Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu'nun imzasını taşıyan Filmin Supervisor'u olan Ferudun Özdemir Tadında bir operasyon sahnesi olduğunu dile getirdiği filmin baş rollerinde Cemal Hünal  İrem Helvacıoğlu Zülal Memişoğlu paylaşırken kadroda Cengiz Kurtoğlu Gizem Hatipoğlu Cem Cücenoğlu Ömür Arpacı gibi isimlerde yer alıyor Bir aile dramı ve polisiye türü içeren film yakında seyirci ile buluşacak.

 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Ayasofya kararı sonrası Rusya'dan yeni açıklama! Dünyaya Türkiye mesajı
Galatasaray galibiyeti unuttu!