Sirkeci Garı dev festivale hazırlanıyor!

ÖNSİAD'ın Kadın Girişimcileri tarafından hayata geçirilen Moda – Tasarım Festivali ve Alışveriş Şenliği İSTFEST’17 12 - 15 Nisan'da Sirkeci Garı'nda...

Sirkeci Garı dev festivale hazırlanıyor!
Sirkeci Garı dev festivale hazırlanıyor!
GİRİŞ 05.04.2017 15:06 GÜNCELLEME 05.04.2017 15:26

Önder İş Dünyası Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ÖNSİAD) Kadın Girişimcileri tarafından ‘Kadın Varsa Hayat Var’ sloganıyla hayata geçirilen ModaTasarım Festivali ve Alışveriş Şenliği İSTFEST’17 birbirinden seçkin markaları ile 12 Nisan Çarşamba günü Tarihi Sirkeci Garı’nda kapılarını açacak.

Moda - Tasarım Festivali ve Alışveriş Şenliği İSTFEST’17, birbirinden seçkin markaları ile 12 - 15 Nisan tarihleri arasında Tarihi Sirkeci Garı'nın eşsiz ambiyansında ziyaretçilerini ağırlayacak. ÖNSİAD Kadın Girişimcileri tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek İSTFEST’17’de Kiğılı, Tekbir, Gönül Kolat, La Luce, Ay-Miray, Mood Basic, Hümasultan, Nur, She May, Cubbie, Letoon ve Naturel gibi markaların ürünleri görülmemiş indirimlerle ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Açılışı 12 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek İSTFEST’17’de 13 Nisan Perşembe günü Moda ve Renk Danışmanı Esra Seziş Kiğılı ve Tasarımcı Gönül Kolat konuşmacı olarak yer alırken, sevilen şarkılarıyla ünlü sanatçı Alişan da sahne alacak. 100 binlerce ziyaretçinin katılması beklenen İSTFEST’17’de dört gün boyunca elde edilen gelirlerden bir kısmı Otizm ve Down Sendromlu bireylere armağan edilecek. 

Otizm ve Down Sendromlu Bireylere İSTFEST’17 Desteği

ÖNSİAD Kadın Girişimcileri tarafından ortaya çıkan Moda - Tasarım Festivali ve Alışveriş Şenliği İSTFEST’17 projesi kapsamında doğuştan gelen ve ömür boyu süren Otizm ve Down Sendromu hastalıklarına da dikkat çekilecek. Festival süresince elde edilecek gelirin bir kısmı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Otizm ve Down Sendromlu bireylere hediye edilecek.

Ziyaretçileri Sürpriz Hediyeler Bekliyor

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi haline getirilmesi de hedeflenen Moda - Tasarım Festivali ve Alışveriş Şenliği İSTFEST’17’de katılımcı markalar ziyaretçilere özel indirim ve kampanyalar sunarken festival süresince birbirinden özel çekilişler de gerçekleştirilecek. Yapılacak çekilişler sonucunda çift kişilik Kudüs, Balkan ve Kapadokya gezisinin yanı sıra umre ziyareti kazananların olacak. 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
En pahalı savaş jetlerine sahip ülkeler!
18 yaş altı için izin çıktı! Aileyle birlikte seyahat edilebilecek