Diriliş Ertuğrul 110.bölüm 2.fragmanı! Ertuğrul bey çileden çıkıyor...

Geçtiğimiz bölümü büyük heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 110.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 110.bölüm 2.fragmanı nefes kesti.

GİRİŞ 14.03.2018 10:30 GÜNCELLEME 14.03.2018 10:30
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 110.bölüm 2.fragmanı izleyenlerle buluştu. Yeni bölümü yine büyük heyecana sahne olacak Diriliş Ertuğrul'da neler olacak? "Ben bu anlaşma masasına devletimizin buyruğu ile oturdum diyen Günalp Kılıçarslan'un sonu ne olacak? "Burada devlet benim" diyen Ertuğrul bey meydan okuyor. İşte Diriliş Ertuğrul 110.bölüm fragmanı ve tüm detayları...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Turgut, Bamsı ve Artuk Bey, Emir Saadettin ve Altunaba tarafından kalenin başına atanan Günalp’le karşı karşıya geldi. Günalp, Ertuğrul Bey’le iş birliği yaptıkları gerekçesiyle hepsini idam edilmek üzere zindana attırdı. Ertuğrul Bey’in davetiyle obaya gelen ağabeyi Sungurtekin, kardeşinin Sultan Alaeddin’i öldürmek suçuyla zindana atıldığını öğrenince harekete geçti.

Turgut, Bamsı ve Artuk Bey’i kurtarmak için gizlice kaleye giren Sungurtekin, Günalp’in askerleri tarafından yakalanarak zindana atıldı. Günalp, onlarında idam edilmesi için emir verdi. Öte yandan Sultan Gıyaseddin, babası Sultan Alaeddin’in Mahperi Hatun, Altunaba ve Köpek’in planıyla öldürüldüğünü öğrenince çılgına döndü.

Annesi Mahperi Hatun’un boynuna kılıç dayayan Gıyaseddin, şerefini kurtarmak için Ertuğrul Bey’i idam ettireceğini söyledi. Daha sonra Ertuğrul Bey’le ilgili hüküm vereceği sırada arz odasına giren İbn Arabi ile konuşan Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul’un suçsuz olduğuna karar vererek serbest bıraktı.

Bamsı, Turgut, Artuk Bey ve Sungurtekin’in idam edileceği sırada kaleye gelen Ertuğrul Bey, attığı okla kardeşinin boynundaki ipi kopararak herkesi şaşkına çevirdi. Ertuğrul Bey’in bu hamlesinden sonra kalede neler yaşanacak? Günalp, Ertuğrul Bey’e nasıl karşılık verecek?

Saadettin Köpek’in Ertuğrul Bey’le ilgili yeni hamlesi ne? Sultan Gıyaseddin’in Mahperi Hatun, Köpek ve Altunaba’yla ilgili planı ne olacak? Köpek, Ertuğrul’u serbest bırakan Sultan Gıyaseddin’e karşı neler yapacak?

İŞTE DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110.BÖLÜM 2.FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110.BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 110.bölümü 14 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

TAHMİNLER

 

Son bölümde Mahperi ve Emir Sadettin Şehzade Kılıç Arslan'a tuzak kurduklarını ölmesinin gerektiğini söyledi. Fakat Ertuğrul Bey buna müsade etmeyecektir.

Şehzade Giyasettin nihayetin doğru bir karar vermiştir. Yalnız bu kararı uygularken Emir Sadettin ve Atabeyi rahat durmayacaktır.

Ertuğrul Bey İbni - Arabi Hazretli yardımıyla kurtuldu. Bununla birlikte Sungur Tekin ve Beyler'de kurtuldu.

Senaryo gerekiği şimdilik kötü bir olarak gözükse de Günalp Bey kötü bir karakter değildir. Bizzat kendisi Sultan Alaaddin ölmeden önce oğlu Kılıçarslanı kurtarmaları için ve korumaları için Ertuğrul Bey ile birlikte olmasını söylemiştir.

YORUMLAR 17
 • hassan 3 yıl önce Şikayet Et
  bikdim su saadettinden valla;gicik oluyom son donemlerde devamli birbirlerini kiriyolar ertugrula el etek opturuyolar eskisi gibi degil zamaninda izlemiyom netden ozete bakiyom artik;bi saadettini oldurtemedi gitti ne senaristmis beee
  Cevapla
 • vatansecer 3 yıl önce Şikayet Et
  artık filimler böyle yapımcıların eline geçsin artık bu zamana kadar saçma sapan diziler izleterek milletin ahlakını bozdular ve tarihimizi unutturdular BÜYÜKSÜN RABBİM VE ONUN YOLUNDA CAN VERENLER RABBİM SİZLERİN GÜNAHLARINI AFFETSİN
  Cevapla
 • ATAvatan 3 yıl önce Şikayet Et
  bu diziyi izleyinse yedi düvel ecnebiş avratlarından türeyen,gardaşa gardaşı kırdıran medeniyetin düşmanları aklıma gelir.Büyüksün Ulu Önder Atatürküm
  Cevapla
 • VATAN 3 yıl önce Şikayet Et
  Atatürk medeniyet düşmanı dediğin kişilerin kanıyla aldığı toprakları kurtarmış hatırlatırım hiç yoktan bir yeri keşfedip yurt yapmamış ahde veFA İNSANA HAYA LAZIM gelir
  Cevapla
 • mhmt 3 yıl önce Şikayet Et
  saçmalamış bilgisiz
  Cevapla
 • ali 3 yıl önce Şikayet Et
  tarihi bilmeyen tarihten nasibi olmayan bedevi denir senin söylediğin söze. ecdadın tırnağı bile olamazsın.Medeniyet Osmanlıyla atıldı, dedim ya cahile söz anlatmak...
  Cevapla
 • ali d 3 yıl önce Şikayet Et
  böyle dizi hiç seyretmedim yapanlardan allah razı olsun
  Cevapla
 • cemil 3 yıl önce Şikayet Et
  Kral DİZİ ya..YAPIMCI DEDİĞİN BÖYLE OLUR..Cinselliği kullanmadan böyle tutulan dizi yapan yok..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD, Türkiye sınırına 400 tank yığdı
Tehlikenin yeni adı: Aşısızlar pandemisi!