Ertuğrul’da seyirci ekrana kilitleyen sahne

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, Ertuğrul’un Köpek’in otağına sızdığı ve Günalp’le karşılaştığı bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi.

GİRİŞ 12.04.2018 13:47 GÜNCELLEME 12.04.2018 16:47
Bu Habere 33 Yorum Yapılmış

Yapımcılığını ve Senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı dizinin yayınlanan son bölümünde, Sivas Emiri Hüsameddin, Ertuğrul Bey ile planladıkları oyunun bir parçası olarak, Kamyeri’nin yüzüğünü ve börkünü alıp Köpek’in yanına gitti.

Köpek’e Kamyeri’yi öldürdüğünü söyleyip onun tarafında olduğunu ifade eden Emir Hüsameddin, Köpek’in güvenini kazanarak onu Sivas’ta konaklaması için ikna etti. Ardından, Ertuğrul, Turgut ve Sungur, Selçuklu üniforması giyerek Köpek’in otağının bulunduğu yere gitti. Yanına iki asker alarak ulak kılığına giren Ertuğrul, Köpek’in otağına girmeyi başarsa da beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Otakta Köpek’in olmadığını fark eden Ertuğrul, Günalp’i karşısında görünce şok oldu. 

 

 

ERTUĞRUL’LA GÜNALP ARASINDA NELER YAŞANACAK? 

Ertuğrul’la Günalp arasında neler yaşanacak? Aydoğmuş’la karşı karşıya kalan Sultan Gıyaseddin’in akıbeti ne olacak? Saadettin Köpek’in bundan sonraki hamlesi ne olacak? Hafsa sağ salim balasını kucağına alabilecek mi? Marya’nın Köpek’e muhbirlik yaptığını gözleriyle gören Ares, bundan sonra ne yapacak? Oba baskınında yaralanan Abdurrahman Alp’in durumu ne olacak? 

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
Diriliş Ertuğrul
YAZDIR
YORUMLAR 33
 • Ozan HAYALOĞLU 3 yıl önce Şikayet Et
  Tarihi doğru okuyan, muhteşem bir çalışma. emeği geçenlerden Allah razı olsun.
  Cevapla
 • =)=) 3 yıl önce Şikayet Et
  senaryoya laf edenlere senaryo işe karışmazsa her şey gerçek olacak şekilde nasıl dizi olcak biri köpeğin hayatını saniye saniye yazmışta senarist mi uygulamıyor? Bir de senaryosu var bu işin
  Cevapla
 • ömer 3 yıl önce Şikayet Et
  çok güzel bir dizi tarih anlayışı için
  Cevapla
 • =)=)=) 3 yıl önce Şikayet Et
  aynen katılıyorum kardeşim gençler yıllardır milli bir dizi görmüyor.Hele M.yüzyıldan (ben hiç beğenmedim) sonra ilaç gibi oldu.
  Cevapla
 • axel 3 yıl önce Şikayet Et
  42 yıllık ömrümde hasretle yeni bölümlerini beklediğim tek dizi. emek verenlere teşekkürler.
  Cevapla
 • KanuniTR 3 yıl önce Şikayet Et
  Beyler aksiyon için mi izliyorsunuz yoksa bu vatanın ne türlü badirelerden bu günlere geldiğini dolaylı yoldan anlamak için mi? Bu dizi tarih hocasıyım demiyor sadece tarihte bu millet hiç hainsiz kalmadı hiç rahat olmadı demek istiyor. Bunu anlayın ve düşünün.. Aksiyon arıyorsanız Yenilmezler 3'ü tavsiye ederim o bitince Kanlı Elmas olabilir. Hasbinallah..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
5 saniye sürdü! Geceyi gündüze çevirdi
20 TL'ye alıp 125 bin TL'ye sattı! Sosyal medyada gündem oldu