İstanbullu Gelin 69.bölüm fragmanı yayında mı? Planlar alt üst oldu...

İstanbullu Gelin 68.son bölümde; Esma-Garip'in yeniden evlilik kararı alması beraberinde konakta birtakım krizlerin yaşanmasına neden oldu. İstanbullu Gelin son bölümde; Garip'in de artık Boranlarla birlikte aynı çatı altında yaşayacak olması sonucu beklenmeyen atak geldi. İstanbullu Gelin 69.bölüm fragmanı ekranda mı?

GİRİŞ 03.01.2019 21:10 GÜNCELLEME 03.01.2019 21:10

Star TV ekranlarında 28 Aralık Cuma akşamı yayınlanan İstanbullu Gelin 68.son bölümde; Esma'nın yakalandığı hastalığı öğrenen Garip'in ikna edici çalışmaları, güven verici konuşmaları, desteği ve ilgisi sayesinde beraberliklerini evlilikle taçlandırma kararı aldılar. İzleyici kitlesini beklenmedik gelişmeleriyle ağırlayan İstanbullu Gelin son bölümde; Birbirinden daha fazla ayrı kalamayan ve büyük bir aşkla bağlı olan Esma ve Garip'in tekrardan dünya evine girme kararı alması beraberinde konakta Boranlar cephesinde kriz durumunun oluşmasına sebebiyet verdi. Esma'nın hayatını birleştirip yuva kuracağı Garip'in de bundan böyle Boranlar'la birlikte aynı çatı altında yaşayacak olması sonucu Faruk ve Fikret konağı terk etme kararı alırken, Esma ve Garip ise her şeye rağmen konakta gerçekleştiren nikah töreniyle sonsuz birlikteliğe imza atmalarının ardından İstanbullu Gelin 69.bölüm fragmanı bekleniyor. Esma ise nikahının kıyılmasıyla birlikte sürpriz bir şekilde atağa geçerek oğullarına Alzheimer hastalığına yakalandığını, bu sebepten ötürü yaşamını sevdiği tüm insanlarla idame ettirmek istediğini açıklayarak konaktan ayrılmamaları ricasında bulunmasının akabinde İstanbullu Gelin 69.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

İSTANBULLU GELİN 69.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin 69.bölüm fragmanı şu an için henüz yayınlanmadı...

 

 

İSTANBULLU GELİN 69.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve İpek Bilgin gibi isimlerin paylaştığı İstanbullu Gelin 69.bölümü ile 25 Ocak Cuma günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.

İSTANBULLU GELİN 68.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

istanbullu gelin 69.bölüm fragmanı

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbullu Gelin son bölümde; Esma ve Garip düğünü için kızlar heyecanla hazırlıkları sürdürürken Faruk ve Fikret’in aklında bambaşka bir telaş, soru vardır; kim, nerede yaşayacak… Esma’nın tavrı Faruk ve Fikret için beklenmedik olsa da verilen cevap neticesiyle Faruklar yeni bir yola çıkma kararı alırlar. Konakta aileyi bir arada tutabilmenin çarelerini arayan Süreyya için susmak zorlaşırken bir de Senem’in Adem’le ilgili sırrına ortak olmak zorunda kalır. Herkes değişen hayatlarına kendince tutunabilmek için çözüm yolları aramaktayken Esma dengeleri değiştirecek bir karar alır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
BM'de Türkiye karşıtlarını susturan sözler! Tek tek cevap verdi
Olası kara harekatı HDP'yi panikletti! Mithat Sancar'dan Türkiye'ye suçlama