Elimi Bırakma 24.bölüm fragmanı: Azra'nın eline önemli bir koz geçiyor!

TRT1 Elimi Bırakma 23.son bölümde; Çelenler, bulunduğu kriz durumundan çıkıp tekrardan eski başarılı ve güçlü dönemlerine geri döndü. Elimi Bırakma son bölümde; Serap'ın inatçı yapısı ve ördüğü aşılamaz duvarları yüzünden Cenk'te dahil olmak üzere tüm çocuklarını karşısına aldı. Elimi Bırakma 24.bölüm fragmanı geldi.

GİRİŞ 03.01.2019 21:11 GÜNCELLEME 03.01.2019 21:12

TRT1 ekranlarında 30 Aralık tarihinde yayınlanan Elimi Bırakma 23.son bölümde; Azra'nın yaşadığı zorlukları bir yenisi daha eklenip yaşayacak bir evi dahi kalmıyor, Mine'ye daha fazla rahatsızlık vermemek adına bundan böyle kendi başının çaresine bakacağına dile getirip evden ayrılma kararı aldı. Elimi Bırakma son bölümde; Hastanede bir süredir yaşam mücadelesi veren Fatma ise iyiden iyiye sağlık durumunun düzeldiği görülüyor, fakat ne var ki bu durum Sumru açısından büyük bir tehlike arz etmektedir. Fatma'nın eski sağlığına kavuşmaya başladığı bilgisine ulaşan Sumru, kendisine ilişkin elinde önemli bir koz bulunan Fatma'nın canından olmasını istiyor. Şirkette yaşadıkları büyük kriz nedeniyle iflas derecesine gelen Çelenler de bu aşılması güç sürecin üstesinden Cenk sayesinde gelerek yeniden eski başarısına ve gücüne kavuşsa da Azmi onları kıskacına almaya ve zor durumda bırakmaya devam etmesinin ardından Elimi Bırakma 24.bölüm fragmanı bekleniyor. Serap'ın sergilediği tutum ve davranışları yüzünden başta Cenk olmak üzere diğer tüm çocuklarıyla arasındaki iplerin kopma noktasının gelmesinin, annelerinin inatçı ve anlayışsız olmasının çocuklarını isyan ettirmesinin akabinde Elimi Bırakma 24.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

ELİMİ BIRAKMA 24.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

TRT 1 ekranlarında geniş yelpazede izleyici kitlesinin beğenerek takip ettiği dizi projesi Elimi Bırakma 24.bölüm fragmanı yayınlandı...

 

 

ELİMİ BIRAKMA 24.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı Elimi Bırakma 24.bölümü 6 Ocak Pazar günü TRT 1 ekranlarında olacak.

ELİMİ BIRAKMA 23.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

elimi bırakma 24.bölüm fragmanı

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elimi Bırakma son bölümde; Azra Konağa tekrar yerleşiyor, Mine’nin ailesinin eve dönmesi sebebiyle Azra, Mine’nin yanından ayrılmak zorunda kalır. Azra başta bir otelde kalmayı düşünse de, Feride’nin ısrarlarını kıramayıp tekrar konağa yerleşir. Azra’yı Mert üzerinden tehdit edenler kim? Bunu öğrenen Sumru, onu Cenk’ten uzak tutmak için yine Mert’i kullanmaya ve Azra’yı tehdit etmeye başlar. Azra’yı Mert üzerinden tehdit eden tek kişi de Sumru değildir üstelik. Azra’nın babasının ölümüyle ilgili açtığı davayı geri çekmesini isteyen gizemli birileri de Azra’ya Mert’in fotoğraflarını göndererek, onu tehdit ederler. Çelen grubun hisselerini kim satın alıyor? Fatma’nın yattığı hastaneden gelen bir haber heyecan ve umut yaratırken, Cenk’in sağduyulu yönetimi sayesinde şirketteki kötü gidişat durdurulur, hisseler satılmaya başlar. Asıl önemli mesele ise hisseleri kimin aldığıdır…

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Günün gazete manşetleri
Trump seçmenine 'Koyun' dediler!