Ameliyata alınan Erkenci Kuş başrol oyuncusu Can Yaman'ın durumu nasıl?

Star TV'de ekrana taşınan Erkenci Kuş adlı dizi projesinde başrol üstlenen Can Yaman, uzun bir zamandır gözlerinden rahatsız olmasından ötürü ameliyat masasına yattı. Başarılı ve yetenekli oyuncu Can Yaman, oyuncu kadrosunda yer aldığı Erkenci Kuş yapımında da gözlerindeki rahatsızlık sebebiyle gözlük kullanmak durumunda kalmıştı.

Ameliyata alınan Erkenci Kuş başrol oyuncusu Can Yaman'ın durumu nasıl?
Ameliyata alınan Erkenci Kuş başrol oyuncusu Can Yaman'ın durumu nasıl?
GİRİŞ 12.01.2019 15:14 GÜNCELLEME 12.01.2019 20:41
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Star TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayan Erkenci Kuş isimli dizi projesinin oyuncu kadrosunda bulunan Can Yaman, uzun bir zamandır gözlerinden rahatsızlık yaşamaktaydı. Bu nedenle geniş bir kesimin ilgi ve beğenisini kazanmayı başaran Can Yaman, yeni yıldan önce olması lazım gelen göz ameliyatını olduğunun bilgisine ulaşıldı. Hatta, Can karakterini canlandırarak baş rolünü üstlendiği Erkenci Kuş yapımında da geçirdiği rahatsızlıktan ötürü gözlük kullanmak mecburiyetinde kalmıştı. İşte, başarılı ve yetenekli oyuncu Can Yaman'ın ameliyat masasına yatmasının ardından sağlık durumunu merak eden sevenlerine gerçekleştirdiği o açıklamalar...

 

 

ERKENCİ KUŞ'UN BAŞ ROL OYUNCUSU CAN YAMAN'IN SAĞLIK DURUMU...

Star TV ekranlarında her cumartesi akşamı seyircisinin karşısına geçen Erkenci Kuş adlı dizi projesinde baş rol üstlenen Can Yaman, göz ameliyatı olmasının akabinde sağlık durumuna ilişkin şu açıklamayı gerçekleştirdi: "Uzun süredir gözlerimden rahatsızım. Yılbaşından 3 gün önce olmam gereken ameliyatı oldum.  Şu an daha iyiyim ama 2 hafta kadar daha bulanık ve kısıtlı görmeye devam edeceğim sanırım...Merak eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler, sevgiler..."

erkenci kuş can yaman göz ameliyatı

YORUMLAR 10
 • melisa 4 yıl önce Şikayet Et
  Gecmis olsun☺
  Cevapla
 • semra 4 yıl önce Şikayet Et
  Çok geçmiş olsun. Bir an önce iyilesmeniz dileğiyle.
  Cevapla
 • Güldila 4 yıl önce Şikayet Et
  Geçmiş olsun can abi
  Cevapla
 • Güldila 4 yıl önce Şikayet Et
  Çok geçmiş olsun can abi
  Cevapla
 • Tuana Sena 4 yıl önce Şikayet Et
  çooooook... geçmiş olsun Can Yaman seni seviyoruz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
EURO 2024'te kura heyecanı! Türkiye'nin grubu belli olacak
Japon rakibini geride bıraktı! KAAN'da da yer alacak