İstanbullu Gelin 70.bölüm fragmanı: Evliliklerini ayakta tutabilecekler mi?

İstanbullu Gelin 69.son bölümde; Esma'nın yakalandığı hastalıktan haberdar olan aile fertleri eskisinden daha güçlü şekilde birbirine kenetleniyor. İstanbullu Gelin son bölümde; Sıkıntılı bir evlilik sürecinden geçen Fikret, İpek'i başka adamla yakın bir vaziyette gördü. İstanbullu Gelin 70.bölüm fragmanı ekranda!

GİRİŞ 01.02.2019 19:43 GÜNCELLEME 01.02.2019 19:43

Star TV ekranlarında 25 Ocak Cuma tarihinde yayınlanan İstanbullu Gelin 69.son bölümde; Nikah masasında sonsuz bir beraberliğe imza atan Esma-Garip, balayı için gitmeyi tercih ettikleri Uludağ'da yeniden aşklarını tazeleyip mutluluğu zirve noktasında yaşadılar. Esma'nın yakalandığı hastalığa Garip'le birlikte korkusuzca meydan okurken, aile üyeleri de bu zorlu dönemde yıkılmadan ayakta kalabilmek ve annelerine desteğini ve ilgisini bir an olsun eksik etmeyerek birbirlerine sımsıkı kenetlendi. Diğer taraftan Dilara'nın ise Adem'in ilişki yaşadığı kişinin Güneş olduğundan haberdar olmasıyla beraber Süreyya'ya ateş püskürürken, Adem ise sevdiği kadın Güneş'e, Dilara'dan boşanmak niyetinde olduğunu dile getirdi. İstanbullu Gelin 70.bölüm fragmanı sabırsızlık içerisinde sorgulanmaya başladı. Peki, evliliklerinde ardı arkası kesilmeyen problemlerle boğuşan Fikret'in, İpek'i Okan Korkmaz isminde farklı bir adamla yakın bir vaziyette görüp başından aşağı kaynar sular dökülmesinin akabinde İstanbullu Gelin 70.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

İSTANBULLU GELİN 70.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin 70.bölüm fragmanı şu an için henüz yayınlandı.

 

 

İSTANBULLU GELİN 70.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu Özcan Deniz, Aslı Enver ve İpek Bilgin gibi başarılı ve yetenekli kişilerin oluşturduğu İstanbullu Gelin 70.bölümüyle 1 Şubat Cuma günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında yayınlanacak.

İSTANBULLU GELİN 69.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…