Arka Sokaklar 504.bölüm fragmanında Mesut, Derman'ın radarına giriyor!

Arka Sokaklar 503.son bölümde; Mesut, yeni bir Özel Harekat ekibi kuran Ekrem'in teklifini bir an bile düşünmeden kabul ederek dağlarda görev üstlendi. Arka Sokaklar son bölümde; Arabanın altında kalması sonucu yaşamını yitirmekten son anda kurtulan Aylin, bebeğini kaybetmesiyle derinden sarsıldı. Arka Sokaklar 504.bölüm fragmanı ekranda!

GİRİŞ 08.02.2019 15:01 GÜNCELLEME 08.02.2019 15:01

Kanal D ekranlarında 1 Şubat Cuma tarihinde izleyici kitlesini ağırlayan Arka Sokaklar 503.son bölümde; Silahlı operasyon esnasında yoldan geçen aracın altında kalan Aylin, apar topar hastaneye sevk edilmesinin ardından hayatını kaybetmekten kıl payı kurtulsa da karnında taşıdığı bebeği kendisi kadar şanslı değildir. Arka Sokaklar son bölümde; Aylin, daha kucağına bile alamadığı bebeğinin ölmesinin acı ve üzüntüsünü iliklerine kadar hissederken, Hakan ise aldıkları yürekleri parçalayan haberin sonrasında güçlü durmaya çalışarak eşinin en büyük destekçisi oldu. Diğer taraftan yeni bir Özel Harekat ekibi kurma planı olan Ekrem ise, Mesut'un bu konuda donanım ve deneyim sahibi olduğunu bildiği için ona katılması için teklif sunmasının ve sevdiği kadınla evlilik gerçekleştirmek üzere olan Mesut ise gözünü bile kırpmadan onaylamasının ardından Arka Sokaklar 504.bölüm fragmanı bekleniyor. İşte, Mesut'un çetin koşullar altında düzenlenen operasyondaki yerini alması sahne olduğu Arka Sokaklar 504.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

ARKA SOKAKLAR 504.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Kanal D’de ekrana taşınan her bölümü farklı bir heyecana sahne oldu dizi projesi Arka Sokaklar 504.bölüm fragmanı yayınlandı…

 

 

 

 

ARKA SOKAKLAR 504.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi başarılı isimlerin yer aldığı, Kanal D ekranlarının uzun yıllardır başarı elde eden ve geniş izleyici kitlesine sahip olan yapımı Arka Sokaklar 504.bölümüyle 8 Şubat Cuma günü saat 20:00'da yayınlanacak.

ARKA SOKAKLAR 503.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Arka Sokaklar son bölümde; Televizyonlarda askeri bir helikopterin sınır ötesinde düştüğü haberi gösterilir. Düşen helikopterdekiler şehit olmuştur; fakat, bir şehidin cenazesi bulunamıyordur. Bu sırada Özel Harekatçı Ekrem devreye girer ve ekibe şok eden bir görüntü izlettirir. Görüntüde şehit olduğu düşünülen ve kayıp olan asker teröristlerin elindedir. Ekrem'in emniyette olmasının tek sebebi de Mesut'tur. Çünkü, Mesut sahaya hakimdir ve yıllarca sınırda teröristlerle savaşmıştır.

Ekrem, Rıza Babadan bu tehlikeli görev için Mesut'u göndermesini ister. Orada tek güvenebileceği kişi Mesut'tur. Mesut, bu görevi kabul edince söyleyecek bir söz kalmaz. Evlilik aşamasında görevi kabul eden Mesut'a ilk tepki Selin'den gelir. Selin'in tek düşüncesi Mesut'un başına kötü bir şey gelmesidir. Mesut, kararlıdır ve Ekrem ile görev için İstanbul'dan ayrılır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Piyasalar hareketlendi! Dolar aniden düştü... Altında son 4 yılın en büyük aylık düşüşü
Son dakika: Çok şiddetli patlama: ABD askeri üssüne füzeli saldırı!