Yemin 12.bölümü! Reyhan, yeniden Cavidan tehlikesiyle karşı karşıya...

Kanal 7 ekranlarının soluk soluğa izlenen günlük dizi projesi Yemin 11.bölümü 4 Mart Pazartesi tarihinde yayınlandı. Yemin son bölümde; Emir, Reyhan'ın aslında suçlu kişi olmadığını öğrenince ona yaptığı bu haksızlığı telafi etmek için uğraş gösterdi. Heyecanının ardı arkasının kesilmediği Yemin 12.bölümde neler oldu?

Yemin 12.bölümü! Reyhan, yeniden Cavidan tehlikesiyle karşı karşıya...
Yemin 12.bölümü! Reyhan, yeniden Cavidan tehlikesiyle karşı karşıya...
GİRİŞ 06.03.2019 09:45 GÜNCELLEME 06.03.2019 10:15
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Yetenekli oyuncu kadrosu ve sürükleyici olay örgüsüyle izleyici kitlesini kendine çekmeyi başaran Yemin 11.bölümde; Reyhan'ın masum olduğu sonunda gün yüzüne çıktı, Emir ise ona inanmayıp yoktan yere suçlu konumuna düşürdüğü için gönlünü almak adına harekete geçti. Yemin son bölümde; Yaptığı planı suya düşen Cavidan ise onu kapı dışarı edip hayatlarından büsbütün uzaklaştırmak için pes etmeyerek tekrardan tuzak kurmaya koyuldu. Yemin 12.bölümde ise; Cavidan, Cemre'nin de yardım ve desteğini alarak Reyhan'ı Emir karşısında güç duruma düşürmek için harekete geçerken, Reyhan ise onların gerçekleştireceği tehlikeli tuzaktan habersizce çağrıldığı davet için heyecan içerisinde hazırlanmaya girişti. Güçlerini birleştiren Cavidan ve Cemre, Emir'in eşi olarak ilk defa bir davette kendini gösterecek Reyhan'ı Emir'den ayırıp konaktan da kovdurmayı bu kez başarabilecek midir?

 

 

YEMİN 12.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kanal 7 ekranlarında her gün saat 19:00’da yayınlanan seyircisini ağırlayan Yemin 12.bölümde; Reyhan Emir’in eşi sıfatıyla katılacağı ilk davete heyecanla hazırlanırken; Cavidan ve Cemre’nin kurduğu tuzaktan habersizdir. Reyhan, Emir’in eşi olarak bir davete çağırılır. Davet için hazırlanan Reyhan çok heyecanlıdır. Ancak Cavidan ve Cemre’nin planının farkında değildir. Reyhan’ın masumluğuna inanan Emir, yeni bir oyunla karşı karşıyadır. Masal’ın iyiye gittiğini gören Kemal, Leyla’ya bir teklifte daha bulunur; fakat beklenmediği bir tepkiyle karşılaşır. Leyla’nın herkesten sakladığı bir sırrı vardır.

YEMİN 12.BÖLÜM FRAGMANI!

YEMİN 11.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yemin’de bugün Emir, Reyhan’a yaptığı haksızlığın farkında varınca, bu durumu toparlamak ister. Reyhan hiç beklemediği bir teklifle gider. Emir ve Reyhan’ın arası Cavidan’a rağmen düzelecek mi? Reyhan’ı konaktan göndermeden huzur bulamayacak olan Cavidan yeniden düğmeye basar. Reyhan’ı Cemre’nin de yardımıyla çok tehlikeli bir oyunun içine çekecektir. Diğer tarafta; Leyla, kendi şartlarını Kemal’e kabul ettirir. Genç kız en rahat günlerini yaşarken Kemal, büyük bir sabır testinden geçecektir. 

YEMİN SON BÖLÜMÜ İZLE!

YEMİN DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

YEMİN KONUSU NEDİR?

Reyhan, geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Dayısı gibi sevip saydığı Hikmet Tarhun’a ettiği yeminden sonra Emir ile evlenen Reyhan’ın hayatı değişir. Emir, herkesi şaşırtarak ilk kez gördüğü Reyhan ile evliliği kabul eder. Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye Leyla ile değişir. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

YORUMLAR 2
  • Misafir 2 yıl önce Şikayet Et
    Çok güzel bir dizi kanal 7 ye teşekkür ediyorum
    Cevapla
  • caviş 2 yıl önce Şikayet Et
    alçak cavidan
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Hem sektörü hem vatandaşı korku sardı! Otomobile bir gecede 60 bin TL zam gelebilir
Şahin ve Türeci'den flaş açıklama! (18 Ekim 2021 Günün Önemli Gelişmeleri)