Erkenci Kuş 35.bölüm 2.fragmanı: İlişkilerinde yeni bir kriz doğuyor...

Erkenci Kuş 34.son bölümde; Can, Sanem'le arasındaki problemleri çözmek adına onu dağ evine kaçırma yöntemini tercih etti. Erkenci Kuş son bölümde; Can'ın uygulamaya aldığı bu çözüm önerisi başarılı sonuç vererek ikili aralarındaki buzları eriterek aşklarını dolu dizgin yaşadı. İşte, Erkenci Kuş 35.bölüm fragmanı geldi!

GİRİŞ 23.03.2019 12:45 GÜNCELLEME 23.03.2019 12:45
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Star TV ekranlarında 16 Mart Cumartesi tarihinde yayınlanan Erkenci Kuş 34.son bölümde; Sanem'le aralarındaki sorunlardan bir türlü kurtulamayan Can, artık bu duruma bir son vermek için onu tüm reddedişlerine rağmen dağ evine kaçırdı. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem, Can'la gittikleri dağ evinde önüne geçilemeyen ve her saniye giderek alevlenen tartışmalarını sürdürürken diğer yandan da oradan kaçmak için birtakım girişimleri bulunarak başına çoraplar örmeye devam etti. Diğer taraftan Can ve Sanem'in kayıplara karışması Polen'in huzursuz olmasına ve kötü düşüncelerin beynini kemirmesine neden olurken, Can'ın tekrardan dönmesiyle derin bir nefes aldı. Polen'in, şirkete gelip veda konuşması yapan Can'ın esasında yalnızca dağ evine gittiğini ve Sanem'i de bırakmaya hazır olmadığını öğrenip büyük bir hayal kırıklığına uğramasının ardından Erkenci Kuş 35.bölüm fragmanı bekleniyor. İşte, Polen'in itirafı sayesinde mutluluktan dört köşe olan Sanem'in Can'a karşı bütün olumsuz düşüncelerinden arınmasının akabinde Erkenci Kuş 35.bölüm fragman yayınlandı.

 

 

ERKENCİ KUŞ 35.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Oyuncu kadrosunda; Sanem Aydın (Demet Özdemir), Can Divit (Can Yaman), Leyla Aydın (Öznur Serçeler) ve Emre Divit (Birand Tunca) gibi beğenilen isimlerin yer aldığı Erkenci Kuş 35.bölüm fragmanı yayınlandı…

 

 

 

 

ERKENCİ KUŞ 35.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, yapımcılığında Faruk Turgut'un yer aldığı, senaryosunu da Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak'ın kaleme aldığı Erkenci Kuş 35.bölümüyle 16 Mart Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak. 

ERKENCİ KUŞ 34.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erkenci Kuş son bölümde; Can ve Sanem arasındaki kıskançlık krizi iyice büyür ve Can sonunda pes edip, Sanem’i kaçırır. Can, Sanem ile konuşup sorunlarını halletmek için baş başa kalabilecekleri bir dağ evi ayarlar. Fakat ikisi de burada da rahat durmaz, konuşmaları tartışmaya döner ve inatlaşmaya devam ederler. Bir yandan da eğlenceli bir gün geçirirler. Sanem ve Can’ın bir anda ortadan kaybolması özellikle Polen ve Yiğit’i tedirgin eder. Polen ikisinin barışacaklarından korkup, Hüma’dan destek ister. Acaba baş başa kalmaları, Sanem ve Can’ın arasındaki buzları eritmeye yetecek midir?

YORUMLAR 2
  • Müzeyyen 3 yıl önce Şikayet Et
    Cok ğüzel
    Cevapla
  • Sena 3 yıl önce Şikayet Et
    Cokdeyendim
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Stoltenberg'den İsveç ve Finlandiya açıklaması: Erdoğan'la görüştüm, anlaştık
FETÖ'den sinsi taktik: Yurt içinde mağduriyet, yurt dışında şatafat!