Diriliş Ertuğrul 141.bölümde beklenmedik olay! Bir isim diziden ayrılıyor mu?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 141.bölümü yine nefes kesecek. Yeni bölüm fragmanlarının yayınlanmasının ardından bomba gibi bir bölüm ile seyirci karşısına çıkacak olan Diriliş Ertuğrul'da savaş devam ediyor. Alıncak tarafından yaralanan Ertuğrul Bey'in oğlu kurtulabilecek mi? Bamsi'yi alplikten alan Ertuğrul kararından ne zaman vazgeçecek? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümünden öne çıkanlar

GİRİŞ 27.03.2019 16:10 GÜNCELLEME 27.03.2019 16:10
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul 141.bölüm 27 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak. Yeni bölüm fragmanları yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da savaş devam edecek. Alıncak ve Albastıyı yakalamak isteyen Ertuğrul bey amacına ulaşabilecek mi? Diriliş Ertuğrul'un son bölümün ardından yeni özeti büyük merak konusu oldu. Alıncak tarafından yaralanan Ertuğrul Bey'in oğlu kurtulabilecek mi?  Savaş sırasında Ertuğrul'un emirlerine uymayan ve alpliği alınan Bamsi diziden ayrılacak mı? İşte yeni bölümünden öne çıkanlar...

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 141.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Bey, Mergen’in Alıncak tarafından yakalandığını öğrenir ve hem Mergen’i kurtarmak hem de Alıncak ve Beybolat’ı bulup yeğeni Süleyman’ın intikamını almak ister. Dragos üzerinden bir oyun kurarak Alıncak’a ulaşmak isteyen Ertuğrul Bey, daha önce Hülagü Han tarafından gönderilmiş gerçek bir buyruğu Uranos’a vererek onlara iş birliği teklif eder ve buyruğu Alıncak’a götürmesini ister. Bunun karşılığında da Moğollara karşı kalelerini koruyacağını söyler.

Uranos buyrukla birlikte Alıncak’a giderken Ertuğrul Bey ve Alpleri gizlenerek Alıncak ve Albastı’yı bulur. Mergen’i ellerinden kurtarır fakat Gündüz yaralanır. Peki Gündüz yaşayabilecek mi? Ertuğrul Bey, Albastı ve Alıncak’ı öldürebilecek midir?

 

 

Diriliş Ertuğrul 141
 
Dragos elindeki tüm fırsatları kaçırıp çaresiz bir şekilde beklerken yeni bir oyun kurmak ister. Beybolat’ı takip ederek onu gizli bir mahzen de kıstırır ve gerçek Dragos’un kendisi olduğunu açıklar. Babasını Ertuğrul Bey’in öldürdüğünü söyleyerek kışkırtır ve işbirliği teklif eder. Bu görüşmeden yeni bir şer ittifakı oluşur. Peki Dragos’un Beybolat üzerinden yapacağı yeni oyun nelerdir?
 
Oba da Beybolat’ın emriyle Hafsa ve Selcan’ın arasında nifak tohumları eken Sırma yavaş yavaş kurduğu oyunun neticelerini alır. Selcan ve Hafsa’nın Sırma’nın kurduğu oyun sonucu kavga etmesi obada gerilimi arttırır. Selcan ve Hafsa’nın arasında yaşanan bu gerilimin sonucu ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

YORUMLAR 3
 • zmc 1 yıl önce Şikayet Et
  Ertuğrul Bey in Bamsı Alpbaşı nı görevden alması tamamen siyaset. Fitneyi ortaya çıkarmak için kurulmuş bir oyundur.
  Cevapla
 • bamsı 1 yıl önce Şikayet Et
  bamsı siyasete kurban gitti. yanlış yaptılar bamsıya
  Cevapla
 • kurtoglu 1 yıl önce Şikayet Et
  sacmalama ZMC Dragos
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Tamamen yerli imkanlarla üretildi: 29 Mayıs'ta çalıştırılacak
Sosyal yardıma başvurdu, mal varlığı şaşkına çevirdi