Avlu 37.bölüm 2.fragmanı: Deniz'e dört koldan saldırı! Direnebilecek mi?

Avlu 36.son bölümde; Azra'nın yeniden koğuşa dönmesi coşkuyla karşılanırken, bundan böyle daha sert geçecek bir savaşın fitili ateşlendi. Avlu son bölümde; Kudret, Mert'in yakalanmasının sorumlusu olan Azra'nın gözünü korkutmaya çalışırken duyduğu tahrik edici cümleler karşısında kendini kaybetti. Avlu 37.bölüm fragmanı çıktı!

GİRİŞ 11.04.2019 17:07 GÜNCELLEME 11.04.2019 17:07

Star TV ekranlarında 28 Mart Perşembe tarihinde yayınlanan Avlu 36.son bölümde; Zerrin, odasına giren Deniz'e ''Sakın karşımda olma demiştim!'' şeklinde tavrını sert bir şekilde ortaya koyarken Deniz ise onun bu tehditvari söylemine aldırış etmeyerek karşısında olduğunu dile getirip aba altından sopa gösterdi. Avlu son bölümde; Deniz ve Azra, Zerrin'in ceza evinde hedeflediği herkesi bir kartla imgeleştirdiğinin farkına vararak, karşılarına çıkan şekillerden hangi isimlerin olduğunu çözmeye çalıştılar. Diğer taraftan Azra'nın koğuşa geri dönmesi başta Deniz olmak üzere herkeste bir bayram havası oluştursa da ağır bir yenilgiye uğrayan Kudret ise köşesinde içi içini yemektedir. Kudret, soluğu Azra'nın yanında alarak Mert'i nasıl yakalattığına dair hesap sormaya başkarken, ondan kışkırtıcı cümleler duymasıyla birlikte öfkeden tamamen kontrolünü kaybetmesinin ardından Avlu 37.bölüm fragmanı bekleniyor. Peki, bir kardeşten öte ilişkileri olan Deniz ve Azra'nın hapishanede tıpkı eski günlerdeki gibi güçlerini birleştirip ve bu uğurda gerekirse tehlikeli sularda yüzüp herkese korkusuzca meydan okumalarının akabinde Avlu 37.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

AVLU 37.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Star TV ekranlarında sürükleyici ve etkileyici bölümlerde imzasını taşıyan Avlu 37.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

AVLU 37.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece gibi gibi başarılı oyuncuların oluşturduğu Avlu 37.bölümü ile 11 Nisan Perşembe günü Star TV ekranlarında olacak. 

AVLU 36.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

AVLU SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Avlu son bölümde; Deniz, gözünü karartmış tehlikeli sularda yüzmektedir. Azra ise kendini hiç beklemediği bir tehlikenin ortasında bulur. Yavaş yavaş karşısında toplanan kalabalığın farkında olmayan Zerrin, Deniz’den aldığı darbeyi avantaja çevirmeyi başarabilecek midir?

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Gayrimenkul alışverişlerinde tapu güvenliği için dikkat etmeniz gerekenler
Canlı yayında şoke eden anlar! Çılgına dönen Mete Yarar programı terk etti