Bir Zamanlar Çukurova 28.bölüm 2.fragmanı: Her şey kördüğüm, büyük çıkmaz!

Bir Zamanlar Çukurova 27.son bölümde; Demir, Züleyha'nın kayıplara karıştığını anlar anlamaz Yılmaz'ın evine silahlı saldırı düzenledi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Züleyha'yı Yılmaz'a kaptırmamakta ısrarcı olan Demir ortalığı tozu dumana çevirerek herkese zor anlar yaşattı. Bir Zamanlar Çukurova 28.bölüm fragmanı çıktı.

GİRİŞ 11.04.2019 16:51 GÜNCELLEME 11.04.2019 17:09
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

ATV ekranlarında 4 Nisan Perşembe tarihinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 27.son bölümde; Demir'in, Yılmaz'ın canına kıymak için elinden geleni ardına koymadığının bir kez daha farkına varan Züleyha'nın sabrı tükenip artık dayanacak gücü kalmayarak bebeği ile beraber Yılmaz'a kaçtı. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Müjgan'la evlilik yolunda adım adım ilerleyip nişanlandığı gece karşısında Züleyha'yı gören Yılmaz ise daha olayın şokunu üzerinden atlamamışken bir anda Yılmaz'ın silahlı saldırısına uğradılar. Karşılaştığı tablo karşısında burnundan soluyan Demir sevdiği kadını ve çocuğunu geri alabilmek noktasında silahını konuştururken, Yılmaz ise çatışma esnasında zor durumda kalan Züleyha ve Adnan'ı kanadının altında saklayıp tehlikeden korumasının ardından Bir Zamanlar Çukurova 28.bölüm fragmanı bekleniyor. Müjgan ise Yılmaz'ın, Züleyha için büyük bir fedakarlık örneği göstermesini ve ona karşı duyduğu hassasiyeti görmesiyle beraber yeniden beyninden vurulmuşa dönmesinin akabinde Bir Zamanlar Çukurova 28.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sınır tanımaz hele gelen Demir'in, Adnan'ı yurt dışına göndermesi üzerine yüreği paramparça olan Züleyha'nın hayatına son verme kararı vermesinin sahne olduğu diziye ilişkin en son gelişmeler...

Bir Zamanlar Çukurova oyunca kadrosuna eklenen isim Rüzgar Aksoy kimdir?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 28.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV ekranlarının olmazsa olmaz yapımlarından biri haline gelen Bir Zamanlar Çukurova 28.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 28.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi 28.bölümü ile 11 Nisan Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 27.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Demir ve Yılmaz yeniden karşı karşıya! Ortada ise ikisinin de canı pahasına gözlerini bile kırpmayacakları Züleyha ve Adnan bebek var!

Çukurova'da nefesler tutuldu! Uzun zamandır ince ince işlenen planlar suya mı düşüyor? Her şeye rağmen aşk galip mi gelecek? Yılmaz ve Müjgan tam mutluğun kapısını aralamışken çıkagelen Züleyha, heveslerini kursaklarında mı bırakacak?

bir zamanlar çukurova

"Şimdi kibrimin cezasını ödüyorum. İnsan insanın kaderini yazamıyormuş" diyen Hünkar pişmanlık mı yaşıyor? İşler her karıştığında masaya oturan Fekeli ve Hünkar, Çukurova'da biraz olsun huzur sağlayabilecek mi? Her olaya şüpheyle yaklaşan Hünkar, oğluna duyduğu güvenini yitiriyor mu?

Bugüne kadar başına gelen her şeye katlanma gücünü, oğlu Adnan'dan alan Züleyha nasıl bir tehditle karşı karşıya? Ona, belki de Adnan'ı bir daha hiç göremeyeceğini düşündürten olay, Züleyha'ya neler yaptıracak?

Her karşılaşma gittikçe daha da tehlikeli bir hal almaya başlıyor, kurşunlar havada uçuşuyor. Bir kez daha çaresiz bir şekilde Züleyha ve Müjgan arasında kalan Yılmaz ne yapacak? Herkesin, dönüşü zor kararlar vereceği bu bölümde başrol, aşk mı yoksa mantık mı olacak?

Çatışmayı yakından takip eden Gaffur, bu sefer ortalığı nasıl bulandıracak? Artık kin ve intikam duygusunun esiri olan Demir'in yeni planları nelere yol açacak? Yılmaz'ın hayatı Demir'in silahından çıkacak kurşuna mı, Züleyha'nın tek bir lafına mı bağlı?

YORUMLAR 2
  • Gülsüm 2 yıl önce Şikayet Et
    Güzel
    Cevapla
  • eda 2 yıl önce Şikayet Et
    İğrenç dizi
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Fransa'dan İngiltere'ye tarihi suçlama! Denizaltı krizi alevleniyor
Başkan Erdoğan: Atılacak adım gençleri daha huzurlu hale getirecek