Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134.bölüm fragmanı: Mesut'u bitirici büyük plan!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133.son bölümde; Akif'e düzenlenen saldırı operasyonundan haberdar olan Mesut, hem Haşmet'in hem de Hızır'ın evine baskın gerçekleştirerek yaka paça alıp götürdü. Behzat-İlyas ikili ise yapılanların yanlarına kar kalmaması için faaliyete geçti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134.bölüm fragmanı çıktı.

GİRİŞ 23.04.2019 14:58 GÜNCELLEME 23.04.2019 14:59

ATV ekranlarında 16 Nisan Salı tarihinde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133.son bölümde; Façalılar ve Çakırbeyliler, aldıkları karar neticesinde Mesut'la birlikte anlaşmaya varacakları esnada Behzat ve İlyas'ın güçlerini birleştirip Akif'e saldırı operasyonu düzenlemesi olayların seyrini değiştirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Akif'e ateş edilerek canına kastedildiği bilgisine ulaşan Mesut ise bu saldırı operasyonunun şahsına yapılmışçasına tepkisini sert bir şekilde ortaya koyarak Hızır ve Haşmet'in güç durumda bırakacak eylemlerde bulundu. Akif'e karşılaştığı tabloyu bir türlü kendisine yediremeyen Mesut, Façalılar ve Çakırbeyliler'den hıncını çıkarmak için evlerine baskın gerçekleştirerek ailelerinin feryat figan etmelerine aldırış etmeksizin gerek Hızır'ı gerekse Haşmet'i yaka paça alıp götürmelerinin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134.bölüm fragmanı bekleniyor. Meydana gelen bu olayın üzerine Behzat ve İlyas'ın kan beynine sıçrayarak olayları sebebiyet veren kişi Mesut'u bulmak için elinden geleni ardına koymamalarının akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yaşadıkları öfke patlamasıyla intikam yeminleri savuran İlyas ve Behzat, köşe bucak aradıkları Mesut'u ayağına getirmesi için Ünal'ı ölümle tehdit etmelerinin sahne olduğu diziye ilişkin en son gelişmeler...

 

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV ekranlarının soluksuzca takip edilen dizi projesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134.bölümü 23 Nisan Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur. Ünal Kaplan ile el sıkışması beklenen Mesut, düşmanlığını devam ettirmek için güçlü bir sebep daha edinir. Akif'e sıkılan kurşunu şahsına yapılmış bir hareket olarak algılar ve hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.

Ağabeylerinin zor kullanarak alınmasına şahit olan İlyas ve Behzat'ın dışarıda bırakılmasının ise önemli bir sebebi vardır. O sebep, ortak menfaatler için birlikte hareket eden ikilinin, başlarında ağabeyleri yokken kendilerini öldürtecek bir hataya bulaşacak olmasıdır. Nitekim çok geçmeden bu planın ne kadar yerinde bir plan olduğu kanıtlanır.

Mesut ile işlerin eskisinden de kötü bir hal alması, hem Çakırbeyli hem de Façalı ailesini derinden sarsacaktır. Bu iki ailenin bir güç gösterisine ihtiyacı olduğunu düşünen Mesut, verdiği talimatla Hızır ve Haşmet'i ailelerin gözleri önünde evlerinden aldırır. Ünal Kaplan'ı ölümle tehdit ederek Mesut'u tuzağa çekmesini bekleyen İlyas ve Behzat'ın unuttuğu şey, içlerinde bir muhbir olduğu gerçeği olacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kamuda çalışan 60 yaş ve üzerinde olanlar, idari izinli sayılacak
Fetih Suresi'nin okunmasına alçak tepki: İşgalcilik ve sömürgecilik benzetmesi