Öğretmen dizisi haftaya ekranda var mı: Yeni bölüm tarihi netlik kazandı mı, Öğretmen ne zaman?

Görevini icra ettiği okuldaki öğrencilerine insanlık bilincini aşılama amacını güden Akif adlı bir öğretmenin hikayesini konu alan Öğretmen dizisi bugün neden yok? Alışılagelmişin dışında bir eksen çevresinde olayların şekillendiği, okulda meydana gelen ve tüm soru işaretlerini de ardında bırakan cinayetin perde arkasının çarpıcı şekilde gözler önüne serildiği Öğretmen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Öğretmen dizisi haftaya ekranda var mı: Yeni bölüm tarihi netlik kazandı mı, Öğretmen ne zaman?
Öğretmen dizisi haftaya ekranda var mı: Yeni bölüm tarihi netlik kazandı mı, Öğretmen ne zaman?
GİRİŞ 03.04.2020 14:43 GÜNCELLEME 03.04.2020 14:43
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Yönetmenliğinde Koray Kerimoğlu'nun yer aldığı, senaristliğinde Merve Birgin'in bulunduğu ve yapımcılığını ise Fatih Aksoy & Faruk Bayhan'ın üstlendiği MED Yapım – MF Yapım farkıyla televizyon  ekranlarında her Çarşamba akşamı tutkunlarını ağırlayan Öğretmen dizisi bu akşam neden yok? Öğretmen dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 12/A sınıfında eğitimine devam eden Rüya Örnek ismindeki bir lise öğrencisinin bile bile kendi canına kıymasına hangi ismin sebebiyet verdiğini bulabilmek adına kendine göre farklı yöntemler geliştiren Akif Hoca’nın öyküsünü konu olarak işleyen Öğretmen dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?  Hayatta şartlar ne gerektirirse gerektirse ''iyi insan'' kalabilmenin ne denli önemli olduğunu çeşitli dersler vererek etkileyici bir dille aktarmaya çalıştığı ve öğrencilerinin daima bu zihniyet doğrultusunda yaşantısını sürdürmeye devam etmesi için sınıfını rehin tutmasının sahne olduğu Öğretmen dizisinin yeni bölüm yayın tarihine ilişkin en son gelişmeler…

 

 

Kurtlar Vadisi'nin usta ismi Turhan Kaya, Corona Virüs'e yenik düştü! Oğlu acı haberi verdi...

ÖĞRETMEN DİZİSİ BU AKŞAM NEDEN YOK? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çok geniş coğrafya üzerinde yayılım göstererek toplum için yüksek risk teşkil eden ve gün geçtikçe yakalanan kişi sayısında ciddi bir artış kaydedilen Korona Virüsü ile mücadele kapsamında yapımcılar da güvenlik önlemlerini ileri düzeyde tutarak dizilerin çekimlerine ara verilmesi kararını verdi.

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı ekranda mı: Yeni bir kayıp daha mı verecekler?

Bu gelişmenin üzerine daha önce bilinen ya da duyulan olaylardan çok farklı bir perspektif sunarak dizi dünyasına farklı bir soluk getiren Öğretmen dizisinin çekimlerinin iptal edilip edilmediğini merak ederek araştırmalarına yoğunluk kazandırmaya başladı. Fox TV ekranlarının 1 Nisan Çarşamba tarihli yayın akışında bulunmadığı görülen Mr. Hiiragi's Homeroom isimli Japon yapımı dizi projesinden uyarlanarak hazırlanan Öğretmen dizisinin yeni bölümünün Korona Virüs salgını nedeniyle yayınlanmayacağı öğrenildi.

Serdar Ortaç'tan ''pes dedirten'' davranış! Yalnızım diyerek karantina yasağını çiğnedi...

YORUMLAR 4
 • Vaner 3 ay önce Şikayet Et
  Onlar karantinadaydı zaten
  Cevapla
 • hakanhan 3 ay önce Şikayet Et
  çokta lazımdı zaten
  Cevapla
 • Duyarlı Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  ne güzel, böyle saçmalıklar da bitmiş oldu corona sayesinde..
  Cevapla
 • ..... 3 ay önce Şikayet Et
  BEĞENMİYOR isen bari saygı göster
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İstanbul dahil 4 ilde toplu asker uğurlama törenleri yasaklandı
Hafter ve BAE'ye 1 milyar dolarlık dava