Celal Şengör, canlı yayında uyuyakaldı - Sosyal medya kullanıcılarının fena halde diline düştü!

Gazeteci Fatih Altaylı'nın sunuculuk koltuğunda oturduğu Teke Tek isimli programın konuğu olarak ağırlanan Prof.Dr.Celal Şengör'ün canlı yayın gerçekleşirken Tarihçi Prof.Dr.İlber Ortaylı'nın konuştuğu esnada uyuyakalması medyanın gündemine oturdu.

GİRİŞ 10.04.2020 12:36 GÜNCELLEME 10.04.2020 12:37
Bu Habere 67 Yorum Yapılmış

Sunuculuğunu Fatih Altaylı'nın üstlendiği Habertürk TV'de ekrana taşınan Teke Tek Özel isimli programa davetli olarak katılan Prof.Dr.Celal Şengör ve Tarihçi Prof.Dr.İlber Ortaylı, ''salgınların tarihi'' konusuna ilişkin konuştukları sırada enteresan dakikalar yaşandı.

Gazeteci ve köşe yazarı Fatih Altaylı'nın sunumu eşliğinde gerçekleşen Teke Tek Özel programının konuğu olarak ağırlanan Celal Şengör'ün canlı yayın gerçekleşirken uyuyakalması hem ekran başındaki izleyicilerin hem de sunucunun dikkatinden kaçmadı.

Tarihçi Prof.İlber Ortaylı konu hakkında izleyicileri bilgilendirdiği esnada Celal Şengör'ün gözlerinin kapanmasının akabinde sunucu Fatih Altaylı, sessizliğini bozarak "İlber Abi bir nokta koysan, Celal uyuyacak şimdi" şeklinde ifadelerde bulundu. İlber Ortaylı'nın "Evet, ben keseyim isterseniz çünkü çok uzadı" sözleriyle karşılık vermesinin üzerine Celal Şengör, "Hocam siz konuşun ben sizi ilgiyle dinliyorum" diyerek yanıt verdi.

celal şengör

ETİKETLER
celal şengör
YAZDIR
YORUMLAR 67
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  rezil herif
  Cevapla
 • Vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah insanı böyle rezil eder.
  Cevapla
 • Arif gsli 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu prof dedikleri adam bilgi yüklü bi kamyon. Ama kamyonu kullanacak şöförü yok. Bi işe yaramaz bu adam
  Cevapla
 • OSMANLI TORUNU 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne profesörü bundan bi cacık olmaz
  Cevapla
 • ÎMAN SAMÎMÎYETÎ 1 yıl önce Şikayet Et
  Biz insan olarak Yüce ALLAH'ın aciz ve her anlamda fakir kullarıyız.Tüm bilimsel çalışmalaravrağmen dünya bir virüsle evlerine mahkûm oldu.Yüce ALLAH'ın izni olmadan hiç bir bilim dalı başarı elde edemez.Yaşanan her sıkıntıdan ders çıkarıp ibret almak lazımdır. Beşeri sistemlerin verdikleri profesör kimlikleri,unvanları hiç bir kimseye Yüce ALLAH'ın Dinine Hakaret etme yetkisi vermez.Bunu idrak edebilmek çok önemlidir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
 120 maddelik anayasa teklifi hazır
Bakan Karaismailoğlu Kanal İstanbul'un maliyetini açıkladı