Kurtlar Vadisi'nin efsanesi Necati Şaşmaz'ın aile saadeti yüzünden okunuyor! Oğlunu paylaştı...

Bir dönemin popülaritesi bir hayli yüksek ve rakiplerine kıyasla önemli derecede sükse elde eden Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Necati Şaşmaz'ın oğlu hayrete düşürdü. Kurtlar Vadisi'nde baş rolünü üstlendiği Polat Alemdar karakteriyle bir bütünlük kazanarak kariyerinde başarıya imza atan Necati Şaşmaz'ın oğlunun büyümüş son halini görenler babası olan tıpatıp benzerliğinden söz etmekten kendini alıkoyamadı.

Kurtlar Vadisi'nin efsanesi Necati Şaşmaz'ın aile saadeti yüzünden okunuyor! Oğlunu paylaştı...
Kurtlar Vadisi'nin efsanesi Necati Şaşmaz'ın aile saadeti yüzünden okunuyor! Oğlunu paylaştı...
GİRİŞ 26.06.2020 09:35 GÜNCELLEME 26.06.2020 09:35
Bu Habere 58 Yorum Yapılmış

Çok uzun seneler önce dizi dünyasına bomba gibi bir giriş yaparak çok geniş çapta izleyici kitlesini ekran başına kilitleyen dizi projesi Kurtlar Vadisi, Necati Şaşmaz'ın oynadığı Polat Alemdar karakteri başta olmak üzere birbirinden zengin oyuncu kadrosunu da içerisinde barındırmaktaydı. Şimdiki zamanda dahi popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyerek pek çok gelişmeleriyle medyada kendine yer bulan Kurtlar Vadisi'ndeki Polat Alemdar karakteri dillerden hala düşmeyerek çeşitli mecralarda konuşulmaya hız kesmeden devam ediyor.

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu isimlerin aynı çatı altında buluştuğu ve seyircisi tarafından şu anki dönemde bile aynı tazeliğiyle izlenmeye devam eden Kurtlar Vadisi'nde hafızalarda kalıcı bir iz bırakan Polat Alemdar rolüyle oyunculuk kariyerindeki başamakları tırmanarak hızlı bir yükseliş kaydetmişti. Oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı bularak milyonlarca seyircinin beğenisini kazanan ve uzun bir zamandır herhangi bir dizi projesi veya sinema filmi yapımında bulunmayan Necati Şaşmaz'ın oğlu Ali büyüdü. İşte, babasına olan birebir benzerliğiyle görenleri şaşkına uğratan Ali'nin fotoğrafları...

 

 

kurtlar vadisi

ETİKETLER
necati şaşmaz
YAZDIR
YORUMLAR 58
 • Memati 1 hafta önce Şikayet Et
  Hadi dizi setine dönde şu osmanı sil
  Cevapla
 • Abbas Ustaoğlu.. 1 ay önce Şikayet Et
  Aynı aslan beyin civtlikten kaçırdığı küçük efe Yakup Karahanlı gibi ..♥️♥️
  Cevapla
 • Ne farkeder 1 ay önce Şikayet Et
  Amcasına cok benziyor
  Cevapla
 • Vatandas 1 ay önce Şikayet Et
  oglan dayiya kiz Halaya ceker derler , insan 22 yasina kadar degisir
  Cevapla
 • Adam 1 ay önce Şikayet Et
  Kurtlar vadisi zamanında yerden yere vurdular doğru bazı cahil kesim dueumu yanluş anlamış olabilir ama verdiği mesajlar çok iyiydi.Şimdi ki dizilere bakıyorum mana anlam yok hepmi silah olur bizim dizilerde ben ortada öyle birşey görmüyorum gerçek hayatta.Bir kaç kenar mahalle zibidilerinin yaptığını dizilerle topluma mal ediyorlar.
  Cevapla
 • Akın 1 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim bunlar devlet adamı silah olması normal yani
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Dünya bu ilginç sözleri konuşuyor! Trump'ın koronavirüs açıklaması alay konusu oldu
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum