MasterChef Türkiye jürisini hiddetlendiren olay! Çok sert bir üslup kullanmak zorunda kaldı...

TV8’de zamana karşı en iyi performansını sergileyebilmek noktasında gayret sarf eden yarışmacıları bir araya toplayan MasterChef Türkiye programında tartışmanın dozu arttı. Ana kadroya girecek isimlerin kim olacağı yapılan eleme turlarıyla yavaş yavaş belli olmaya başlarken MasterChef Türkiye’de Somer Sivrioğlu ‘’Tribünlere oynuyorsun!’’ sözlerini sarf ederek yarışmacıya tepkisini gösterdi.

GİRİŞ 12.08.2020 14:17 GÜNCELLEME 12.08.2020 14:17
Bu Habere 22 Yorum Yapılmış

Hem mutfak bilgisi konusundaki marifetlerini geliştirmek hem de çaba göstererek servis ettiği yemeklerin tadının jüriler tarafından beğenilmesini isteyen yarışmacıları aynı platform altında toplayan MasterChef Türkiye yarışmasında ipler kopma noktasına geldi. Bilindiği üzere yapılan zorlu ve yorucu geçen eleme turları sonucunda toplamda on altı kişilik kadro oluşturulmaya başlayıp kritik dönemece girilirken, kendine bir hayli güvenen yarışmacılar Eray Aksungur ve Kayhan Özekin arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı.

10 Ağustos Pazartesi tarihinde TV8 ekranlarında yayına giren son bölümünde MasterChef’te elemeleri geçerek bir üst tura yerleşmek isteyen Kayhan isimli yarışmacı yemek hazırlamak için için kullandığı blenderı bir anlık telaşla yere düşürmesinin akabinde yeniden rafa koydu.

Barbaros'un sürpriz transferi Engin Altan Düzyatan’ın yeni imajı tam not aldı! Yeni dizisinde..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaza sayılı günler kaldı! Sevilen oyuncudan yüzleri gülümseten duyuru

 

Programın diğer yarışmacı isimlerinden Eray da ekip arkadaşı Kayhan'ı "Onu oraya koyma yere düştü ve kirlendi" şeklinde ifadelere yer vererek uyardı. Ardından diğer yarışmacılara seslenen Eray, blenderı kaldırarak kimsenin kullanmamasını talep etti. Yarışmadaki ilginç tavırlarıyla dikkat çeken Kayhan ise Eray'a "Hadi abi ya. Yemeğe mi sokuyorsun sanki bunu? Tribünlere oynuyor" sözlerini kullanarak tepkisini açıkça ortaya koydu.

Sen Çal Kapımı 5.bölüm fragmanı: Çember giderek daralıyor! Teslim olacaklar mı?

Çukur'a yankı uyandıracak transfer! İrem Sak önümüzdeki sezon olayların gidişatını etkileyecek

İkili arasında geçen krizin sonrasında MasterChef jüri üyelerinden Somer Şef olaya el atarak yarışmacıları yanına çağırdı. Somer Sivrioğlu, "Yere düşen şeyi neden yukarı koyuyorsun? Bir de Eray seni uyardığında 'Şov yapma' diyorsun. Şovun kimin yaptığı çok açık ortada" sözleriyle isyan ederek Kayhan'ı açık bir dille ikaz etti.

Somer Şef'ten uyarı alan Kayhan ise Eray'a "Hadi 'Evet'i aldın" dedi. Eray ise "Sen şu kapıdan çıkarken ben sana güleceğim" yanıtını verdi.

YAZDIR
YORUMLAR 22
 • Pastry 1 ay önce Şikayet Et
  Buraya aşçı değil showmen lazım. Zira bizim aylik 4 bin liraya çalışan ustamız bunların çoğunu cebinden çıkarır..
  Cevapla
 • Alp 1 ay önce Şikayet Et
  Yarışmaya uygun olmayan bir karakter. Çizdiği yolla tam anlamıyla zarar veriyor
  Cevapla
 • Sefmiş 1 ay önce Şikayet Et
  Takipçi ve şovmenlige bakarak iki yumurta kıramayan adamların parlatildigi yer
  Cevapla
 • Tarhana çorbası 1 ay önce Şikayet Et
  Bizim küktürümüzle alakalı bir yemek programı olamaz AHTATOP pişirdiler
  Cevapla
 • Aç adam 1 ay önce Şikayet Et
  Baklavadan karnıyarığâ herşey pişiriyorlar, sadece senin fakir olman ve ahtapotu almaya güçün olmaması bu programı kötülemeye yetmez ben ilgi ile izliyorum.
  Cevapla
 • Gerek yok 1 ay önce Şikayet Et
  Önce ahtapot yazmayı öğrenin
  Cevapla
 • Müsre 1 ay önce Şikayet Et
  Bunların hepsi sapıkça çok Allah akıl fikir versin inşallah.
  Cevapla
 • yavuz aslan 1 ay önce Şikayet Et
  kayhanmı ne karın ağrısıysa tam bir geveze dinğili orada ne işi var böyle tiplerin yarışmanın kalitesini düşürüyor bu tipler
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Herkes Türkiye'yi konuşuyor! Dünyaya örnek oldu
Eylül ayı otomobil kampanyaları