MasterChef Türkiye'de buruk veda: Sınırlarını sonuna kadar zorlasa da elenmekten kurtulamadı!

MasterChef Türkiye stüdyosunda bu hafta yapılan oylama sonucunda Celal Sargül'ün hayallerine veda etmesi hem şefleri ve yarışmacıları hem de ekran başındaki seyircisini hüzünlendirdi. Elenmekten kıl payı kurtulan Barbaros Yoloğlu ise buruk bir şekilde mecarası noktalanan ekip arkadaşını uğurlarken, ''Bazen bir galibiyet alırsın, ama sevinemezsin!'' diyerek duyduğu üzüntüyü paylaştı.

GİRİŞ 30.09.2020 22:44 GÜNCELLEME 30.09.2020 22:44
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

27 Eylül Pazar tarihinde TV8 kanalında yayına giren MasterChef Türkiye yarışma programında gerçekleştirilen eleme oyunu sonrasında bu hafta veda eden isim Celal Sarıgül oldu. Yarışmadaki serüveninin son bulacağını öğrenen Celal Sarıgül, jüri üyelerinin karşısında kendini tutamayıp gözyaşlarına hakim olamazken cümlesine ''Sizinle çalışmak çok güzeldi...'' diyerek başladı.

 

 

MasterChef Türkiye jürisi Mehmet Yalçınkaya ise değerlendirmelerde bulunarak, ''Sen efendi bir adamsın. Geldiğin günden beri bize hiçbir saygısızlık yapmadın. Aslında mesleki anlamda da elinden geleni yapmaya çalıştın. Ama bizim için değerli olan bir şey vardı: Usta-çirik ilişkisiydi. Gördüğüm en efendi adamlardan birisin. Kolay duygulanmayız, güzel bir adamsın. Yolun açık olsun...'' sözlerini kaydetti.

MasterChef Türkiye'ye veda eden Celal Sarıgül ise; ''O kadar değerli şeflersiniz ki, bir baba gibi yaklaştınız bize. Yeri geldi kızdınız, yeri geldi ödüllendirdiniz. Motive ettiniz, çok güzeldi her şey. Keşke biraz daha devam edebilseydim. Güzel şeyler öğrendim, ve bundan sonra da kendimi geliştirmek için her şeyi yapacağım. Çünkü bu mesleği seviyoruz, bu meslekten geçimimizi sağlıyoruz. Bu kadar şef, kusura bakmayın.'' şeklinde ifadelere yer vererek duygu ve düşüncelerini paylaştı.

 

 

Celal Sarıgül'ün MasterChef Türkiye'den elenmesine bir hayli üzülerek ne diyeceğini bilemeyen şef Somer Sivrioğlu ise içinden geldiğini söyleyerek kolyesini ona hediye etmesi gecenin en dikkat çeken detayları arasındaki yerini aldı. Ardından, arkadaşlarıyla arasında hiçbir şey olmadığının özellikle altını çizen MasterChef Türkiye yarışmacısı Celal Sarıgül, kimseyle bir alıp veremediğim yok diyerek son noktayı koydu. 

MasterChef Türkiye'nin diğer bir jürisi Somer Sivrioğlu da söz alıp, ''Ben seni iki şeyle hatırlayacağım: Birincisi, kendin elenme pahasına aynı istasyonu paylaştığın yarışmacı Walison'a ilk geldiğinde inanılmaz destek olmanla, hatta şimdi ikinci defa yarışmaya geldiğinde de zaman zaman kendin elenme riskini göze alarak... Bu ancak çok iyi yürekli insanların yapabileceği bir davranış! İkincisi de, ilk hafta neredeyse vazgeçiyordun... Ben yapamıyorum, beceremiyorum. Diğer arkadaşlar benden çok daha iyi diyordun. Bunu dedikten sonra beş arkadaş gitti, sen altı hafta burada son saniyeye kadar çarpıştın.'' sözleriyle Celal Sarıgül'ü güzel düşünceler eşliğinde uğurladı.

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • Gül çiçek 3 hafta önce Şikayet Et
  Neden birbirlerine sarılıyorlar nerde kaldı sosyal mesafe
  Cevapla
 • İzci 3 hafta önce Şikayet Et
  Master Chef'in format dışarıdan alınma olabilir ama bu programa ,Türkçe isim koyamıyormuyuz . Bazı yerlerde plajlara sahillere bile 'Beach 'yazar olduk bu ne rezalettir !
  Cevapla
 • Herşeye muhalafet 2 hafta önce Şikayet Et
  Malesef kardeşim malesef herşeyimizi avrupaya uyarlar olduk
  Cevapla
 • Mert 3 hafta önce Şikayet Et
  Ohhh maşallah, baş örtüsü diğer taraftan erkeklerle sarmaş dolaş ! Bende bunu anlayamıyorum arkadaş
  Cevapla
 • GERÇEK 3 hafta önce Şikayet Et
  hatırlarsanız Celali o guruba alırken Eray eleme adayı direk potada demişti ve haklı çıktı ve elendi
  Cevapla
 • misafir 3 hafta önce Şikayet Et
  Seyredilsin diye yapmadıklarını bırakmadılar. Şükür seyretmiyorum. Yarışmadan ziyade show programı, yetenek metenek hak getire, yumurta kıramayanı seyredilir diye ekrana çıkarıyorlar.
  Cevapla
 • seko 3 hafta önce Şikayet Et
  sen çık 2 yumurta kır bakalım..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanını tehdit etmiş
Putin'in, Dağlık Karabağ sözleri dengeleri değiştirebilir!