Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm fragmanı: ''Kalp atışları duracak mı?'' Korkunç suikast

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181.son bölümde; Davası uğrunda kararlılığından vazgeçmeyip sınırları zorlayan Ceylan, Cihan'ın sonunu getirmesiyle hedef tahtasına yerleştirildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Yoktan yere başına iş açan Ceylan'ın tehlike altında girdiğini gören Hızır hayat kurtarıcı planını gerçekleştirebilmek üzere düğmeye bastı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm fragmanı çıktı mı?

GİRİŞ 16.02.2021 11:13 GÜNCELLEME 16.02.2021 17:48
Bu Habere 57 Yorum Yapılmış

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Gayelerini muvaffakiyetli bir şekilde nihayete erdirebilmek arzusu güden Ceylan, Bahar'la ortaklık kurarak elini kuvvetlendirmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181.son bölümde; Hasımlarının kolay kolay pes edebilecek bir yapıya sahip olmadıklarının özellikle altını çizen Ceylan, şayet onların işini bitirmemeleri durumunda ucunun sevdiklerine dokunacağı mesajını verdi.

TRT1 Masumlar Apartmanı'nda tüyler ürperten sahne! Naci ölecek mi: Tansel Öngel olmayacak mı?

 

Uyanış Büyük Selçuklu 22.bölüm fragmanı: 'Ciğeri sökülüyor!' Büyük feryadı yeri göğü inletiyor

Hızır, umulmadık bir zaman diliminde Cihan'ı katleden Ceylan'a okların çevrildiğinin bizzat farkında olduğu için geri çekilmesi adına baskı ve ısrarlarına devam ederken, Ceylan ise Fethi ile temas edebilmeleri noktasında Bahar'dan Yavuz ile iletişimini sürdürmesi gerektiğine yönelik tembihte bulunmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm fragmanı bekleniyor. Yaman da ucu bucağı görünmeyen oyunlarının sayısını artırarak Özcan'ı Ali'nin başına bela edip avantajlı konuma geçmeye çalışırken, ortak paydada buluşup işbirliği yapan Ceylan ve Bahar ikilisinin hain tuzağa düşürülüp apar topar kaçırılmasının akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm fragmanı duyuruldu mu?

TRT1'in popüler dizisinde üzücü gelişme! Tövbeler Olsun yayından kalkacak: Yolun sonuna geldi

Kırmızı Oda 25.bölüm fragmanı ''Bıçak kemiğe dayanıyor!'' Ağır darbeyi püskürtebilecek mi?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 182.BÖLÜM FRAGMANI YAYINA GİRDİ!

Başrollerini Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan Çakırbeyli), Yunus Emre Yıldırımer (Alparslan Çakırbeyli), Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli), Ali Sürmeli (Kimsesiz Doğan), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli) gibi televizyon ekranlarının aranan yüzlerinin paylaştığı ve Salı akşamı aksiyonun ardı arkasının kesilmediği çarpıcı sahneleriyle dizi severlerinin karşısına geçen reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm fragmanı ekrana geldi...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA İSYAN ETTİREN SAHNE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 182.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Senaristliğini Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz'un kaleme aldığı, yapımcılığını ise Onur Tan, Baran Özçaylan ve Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği toplamda altı sezondur ATV ekranlarında reyting fırtınası estirmeye devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölümüyle 16 Şubat Salı tarihinde saat 20:00'da izleyici kitlesini ağırlayacak.