Bir Zamanlar Çukurova 100.bölüm fragmanı: Namlunun ucunda! Ümit, hırsından gözünü karartıyor...

Bir Zamanlar Çukurova'da gelir gelmez fırtınalar estiren Betül, Ümit'le tanışabilmek için bir an dahi düşünmeden kendisini otomobilin önüne attı. Bir Zamanlar Çukurova'da sözde baygınlık geçirme numarası yaparak Ümit'le yakınlık kurma avantajı yakalayan Betül, planlarını birbiri ardına sıraladı. Giderek güç kaybetmeye başlayan Ümit'e yardım eli uzatmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova 100.bölüm fragmanı geldi mi?

GİRİŞ 09.06.2021 11:55 GÜNCELLEME 09.06.2021 11:55
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Bir Zamanlar Çukurova'da Adana'ya döndüğü gibi Demir'i hedef tahtasına oturtan Betül, ortalığı tozu dumana katacak planını aşamalı bir şekilde uygulamaya koyuldu. Bir Zamanlar Çukurova 99.son bölümde, Demir'e karşı önemli bir koz elde etmeyi amaçlayan Betül, öncelikli olarak Ümit'e kendisini tanıtabilmek için olaylı bir çıkış yaparak aracının önüne birden fırladı. Hastanede başhekim unvanıyla mesleğini icra eden Ümit'in en kolay yoldan dikkatini çekebilmek için bayılma numarası yapan Betül, bu sayede aralarında bağ kurmayı başardı. Kurduğu planının başarılı biçimde sonuçlanması adına Ümit'in hem imdadına yetişmesinin hem de sırdaş olarak aynı safta savaşmaya başlamalarının ardından Zamanlar Çukurova 100.bölüm fragmanı geldi mi?

Camdaki Kız 9.bölüm fragmanı Kalp atışlarını yükseltecek olay: Cana, bombanın pimini çekiyor!Camdaki Kız 9.bölüm fragmanı Kalp atışlarını yükseltecek olay: Cana, bombanın pimini çekiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Zengin oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Şirin Öten, Bülent Polat, Alayça Öztürk, Mehmet Polat, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Turgay Aydın, Selin Yeninci,Serpil Tamur, Polen Emre ve Selin Genç isimlerinin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 100.bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Çukurova'da Ağızları Açık Bıraktıran Sahne! Öyle Bir Şey Yaptı ki...

Savaşçı'nın ekran ömrü resmen bitiyor! Yayından kaldırılacak: Fox TV'den hayrete düşüren haberSavaşçı'nın ekran ömrü resmen bitiyor! Yayından kaldırılacak: Fox TV'den hayrete düşüren haber

Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda ise Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Tims&B Productions imzasıyla her hafta yüksek izlenme oranlarıyla göze çarpan Bir Zamanlar Çukurova 100.bölümüyle 10 Haziran Perşembe tarihinde saat 20:00’da ATV ekranlarında sürprizlerin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle tutkunlarına bambaşka bir dizi deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Kuruluş Osman 62.bölüm fragmanı: Süre daralıyor! Tehlike ensesine yapıştı: Sıyrılabilecek mi?Kuruluş Osman 62.bölüm fragmanı: Süre daralıyor! Tehlike ensesine yapıştı: Sıyrılabilecek mi?

YORUMLAR 4
 • filiz 2 yıl önce Şikayet Et
  artik tadinda birakip final olsun lutfen
  Cevapla
 • Bip 2 yıl önce Şikayet Et
  Evet
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 2 yıl önce Şikayet Et
  Bayağı bir toparladılardı yine dağıtmaya başladılar. Züleyhanın sattığı hisseleri alanda Betül çıkarsa şaşırmam.
  Cevapla
 • Yilmaz 2 yıl önce Şikayet Et
  benim gördügüm biri bayilirken herkes hindi gibi basinda, otomobile binerken kemer filan yokmu? annesi neden öne oturuyor? bastan sona ciddiyetsiz
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan'dan Özgür Özel'in randevu talebine cevap
Başkan Erdoğan'dan sert tepki: Bu iftirayı atanları asla ve asla unutmayacağız