Ünlü şarkıcı Fatih Tekin ile Ay'a yolculuk...

Arabesk ve trap müziği birleştiren Trabesk albümünde, Fatih Tekin seslendirdiği ’Aydan Güzel’ ile duygusal tonu en yüksek şarkıya imza attı.

Ünlü şarkıcı Fatih Tekin ile Ay'a yolculuk...
Ünlü şarkıcı Fatih Tekin ile Ay'a yolculuk...
GİRİŞ 17.06.2021 20:21 GÜNCELLEME 17.06.2021 20:21

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olan Fatih Tekin, buğulu sesinin yanı sıra sosyal medyada büyük beğeni toplayan şarkının sözleriyle de müzikseverlerin kalbine dokunuyor. Şarkının hikayesini ve ruhunu yansıtan video klip ise Enes Bilal Taşçı yönetmenliğinde çekildi. Uzun yıllardır müzik sektöründe değerli çalışmalar yapan Fatih Tekin, tüm dijital platformlardan elde ettiği gelirleri ise yine sokak hayvanlarına bağışlayacağını açıkladı.

KORONAVİRÜSLE MÜCADELEMLE AYDAN GÜZEL ŞARKISI BANA GÜÇ VERDİ

DMC ve DARK’N DARK MUSIC etiketiyle yayımlanan şarkının hikayesi hakkında Fatih Tekin, “Geçtiğimiz Eylül ayında yakalandığım Kovid-19'dan dolayı yoğun bakımda çok zorlu bir yaşam mücadelesi verdim.  Bu sırada telefonuma gelen ‘Aydan Güzel’ şarkısıyla yeniden güç buldum. Bir nefese muhtaç olduğum günlerde bu güzel duyguları karşılıksız ve çıkarsız gerçek aşıklara anlatmayı umut ediyordum. Devam eden günlerde Allah'a şükürler olsun ki vücudum virüs ile olan mücadelesinde başarılı oldu ve şarkımı sevenlerime ulaştırabildim. Bu şarkımı hastalığımda bana duaları ile destek olan tüm gönül dostlarına ve çıkarsız seven her gönüle armağan ediyorum” diye konuştu.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: ABD kabul etti: Saldırıda 10 sivili öldürdüler!
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum