Kanal 7 Medya Grubu'ndan 5 bin adet fidan bağışı

Kanal 7 Medya Grubu, yok olan ormanların yeniden yeşermesi ve geleceğe nefes olabilmesi için Bakanlığın ‘Geleceğe Nefes’ çalışması kapsamında yanan ormanların yeniden yeşertilmesi için başlattığı kampanyaya 5000 fidan bağışında bulundu.

Kanal 7 Medya Grubu'ndan 5 bin adet fidan bağışı
Kanal 7 Medya Grubu'ndan 5 bin adet fidan bağışı
GİRİŞ 30.07.2021 18:26 GÜNCELLEME 30.07.2021 18:27
Bu Habere 29 Yorum Yapılmış

Ülkemizin birçok yerinde meydana gelen orman yangınları tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Yangınlarda yitip giden her canın acısını tüm Türkiye gibi biz de yüreğimizin en derininde hissediyoruz. Yanan her ağaç, yiten her can yüreğimizi dağlarken Kanal 7 Medya Grubu olarak 5000 fidan bağışıyla, ormanların yeniden yeşermesine bir katkı sağlamak istedik.

Türkiye, son günlerde Adana, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Aydın, Kilis, Muğla ve Antalya başta olmak üzere birçok yerde orman yangınları ile aralıksız mücadele ediyor. Gelen her yangın haberi bizleri derinden sarstı. Kanal 7 Medya Grubu, yok olan ormanların yeniden yeşermesi ve geleceğe nefes olabilmesi için Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Nefes’ çalışması kapsamında yanan ormanların yeniden yeşertilmesi için başlattığı kampanyaya 5000 fidan bağışında bulundu.

Kanal 7 Medya Grubu olarak bu acıya sessiz kalmayıp, orman yangınında hasar gören bölgelere 5 bin adet fidan bağışlayarak,  Tarım ve Orman Bakanlığı’na destek olup, gelecek nesillere ferah bir nefes bırakabilmek için elimizden geleni yapacağız

YAZDIR
YORUMLAR 29
 • mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  çam degil, evini Tarlasini, bahcesini Hayvanini kaybedenlere önce yardim edin. çam ın acelesi yok, bir yil sonra dikersiniz. önce Insanı yaşat.
  Cevapla
 • Zekeriya 2 ay önce Şikayet Et
  Fidan dikmek ve boş arazileri ağaçlandırmak denilince akla gelen tek ağaç meyvesiz çam ağaçları oluyor. Avrupa ve hatta Türkiye'nin ceviz kaynağı Bulgaristan'ın örnek çalışmasını görmüyoruz. Bulgar hükümeti boş arazilere çam yerine ceviz ağacı dikiyor. Bakım istemeyen ve her türlü taşlık arazide bile yetişen ceviz şu anda Bulgaristan'ın en önemli geçim kaynaklarından biri. İşi olmayan gidip dağdan ceviz toplayıp ofise satıyor. Avrupa da ceviz borsasının söz sahibi de Bulgaristan'dır. Bizim iklim ve topraklarımız ise sadece ceviz değil, badem vs. gibi satışı kolay ve getirisi yüksek birçok meyve ağacı için Bulgaristan'dan daha müsait'dir. Bunu neden değerlendirmiyoruz ?
  Cevapla
 • Bayram 2 ay önce Şikayet Et
  Allah rızası için çam dikmeyin. Milyonlarca ağaç türü var lütfen çam dikmeyin.
  Cevapla
 • ADİL 2 ay önce Şikayet Et
  çok doğru bir düşünce
  Cevapla
 • Nezir Çavuşoğlu 2 ay önce Şikayet Et
  Vatansızlara inat vatanımızı yaşatacağız Inşallah.
  Cevapla
 • kıyam 2 ay önce Şikayet Et
  çam dikmeyin çınar ladin herangibir meyve ağacı dikin lütfen
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhuriyeti Kuran ve Yaşatan Kadınlar" programında konuştu
CHP birebir aynı tezkereye bu sefer "hayır" dedi: "Evet demek ihanet etmektir"