Gelinim Mutfakta yarışmacısı dıskalifiye oldu! Önce makyöze, sonra rakip yarışmacıya saldırdı!

Gelinim Mutfakta'da yarışmacılar birbirine girdi. Başladığı günden itibaren gergin tavırlar sergileyen gelin Zehra, rakibine saldırdı. Bu çirkin olayın ardından Aynur ve Zehra ikilisinin yarışma hayatına son verildi ve dıskalifiye edildi. İşte konuya ilişkin detaylar...

Gelinim Mutfakta yarışmacısı dıskalifiye oldu! Önce makyöze, sonra rakip yarışmacıya saldırdı!
Gelinim Mutfakta yarışmacısı dıskalifiye oldu! Önce makyöze, sonra rakip yarışmacıya saldırdı!
GİRİŞ 18.11.2021 08:35 GÜNCELLEME 18.11.2021 08:35

Gelinim Mutfakta'da sunucu değişikliği bitmiyor derken şimdi de yarışmacı değişiklikleri başladı. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni başlayan kayınvalide Aynur ve gelin Zehra yaşanan kötü hadisenin ardından, ekip tarafından yarışmadan kovuldu.

Haftaya enerjik başlayan ikili, yarışmanın daha ikinci gününden gerginlik yaşatmaya başladı. Önceki gün makyöze kötü muamele eden yarışmacı Zehra, her ne kadar özür dilediyse de gergin tavırlarından vazgeçmedi.

Ertesi gün, rakip yarışmacı Yeşim'e birden saldırdı. Giyinme odasında yaşanan saldırıyı çevresindekiler ayırdı. Bu olayın vuku bulmasının ardından Gelinim Mutfakta ekibi, ekibin sağlığını koruyabilmek adına şiddete gözlerini kapatmadı ve Zehra-Aynur ikisini yarışmadan dıskalifiye etti.

Dıskalifiyenin ardından, bugün 3 kişi yarışa devam etti. Edinilen bilgiye göre 18 Kasım Perşembe günü yenir bir yarışmacı boşalan mutfak tezgahını dolduracak. 

Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl? Kim çeyrek altını aldı? 17 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl? Kim çeyrek altını aldı? 17 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: Türkiye'den son uyarı! Bölgede ipler gerildi, 'rest' çekildi...
Böyle sihirbazlık gösterisi görülmedi... Sosyal medyada beğeni yağdı